Wielki finał siatkówki

glps-final-2015
14 lutego zakończyła się runda zasadnicza IV edycji Gminnej Ligi Piłki Siatkowej, w której od 7 listopada ubiegłego roku uczestniczyło 17 drużyn podzielonych na trzy grupy. Mecze, które co tydzień mobilizowały około setki zawodniczek i zawodników z Rogoźna, Parkowa, Gołańczy, Skoków i Obornik, odbywały się w piątki i soboty w salach gimnastycznych Szkoły Podstawowej nr 3 w Rogoźnie i Zespołu Szkół w Parkowie. Cztery najlepsze drużyny, po jednej z grup juniorów i weteranów oraz dwie z grupy seniorów, awansowały do wielkiego finału, który odbył się w sobotę 7 marca na sali SP nr 3.

W końcowej klasyfikacji najlepsza okazała się drużyna „Kaszelków”, która nie przegrała żadnego finałowego meczu. Na drugim miejscu uplasowała się drużyna „Zamek Gołańcz”, która przegrała tylko jeden mecz. Trzecie miejsce zajął „Siwy Dym”, a czwarte zespół “Młodzi Gniewni” z Parkowa. Puchary i dyplomy zwycięzcom oraz wszystkim drużynom uczestniczącym w rozgrywkach wręczył burmistrz Rogoźna Roman Szuberski. Mecze w trakcie ligowych rozgrywek sędziowali Miłosz Mumot, Ireneusz Zawiski i Paweł Kania.

glps-final-2015-2
źródło: Goniec Rogoziński nr 7/608
foto: rogozno.pl
glps 2014/2015

(Odwiedzono 20 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Opublikował: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, gołębiami pocztowymi, psychologią, filozofią, rolnictwem ekologicznym, naturalnym budownictwem. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl , matkaziemia.ovh , domygwiazd.pl , ugotujmycos.pl , znanepary.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *