Weź udział w otwartych konsultacjach z Ambasadorem Akademii Reissa


stasiu-arena

Już wkrótce 17 i 18 grudnia w Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Wyspiańskiego 33 podczas turnieju mikołajowego REISS CUP 2016, odbędą się otwarte konsultacje z zakresu dietetyki z Ambasadorem naszej Akademii – Stanisławem Rydzewskim.

Rodzice i wszyscy zaproszeni goście będą mieli możliwość skorzystania z otwartych porad, które mogą okazać się bardzo istotne w codziennej diecie każdego dziecka.

Idea konsultacji nie wzięła się znikąd. Jak podkreślają specjaliści z zakresu dietetyki – prawidłowe odżywanie jest jedną z podstawowych potrzeb organizmu warunkująca jego prawidłowe funkcjonowanie.

Trzeba pamiętać, że prawidłowe nawyki kształtujemy od najmłodszych lat, a dobrze nawodniony organizm będzie bardziej wydolny, szybciej się regenerował, a co najważniejsze będzie mniej podatny na drobne urazy oraz ewentualne jednostki chorobowe – mówi Stanisław Rydzewski

Jak zaznacza Patron Akademii – Piotr Reiss, w dzisiejszych czasach, pomoc specjalistów jest niemal priorytetem w kreowaniu marzeń młodych sportowców.

– Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wszystkich rodziców, postanowiliśmy zaangażować w czynny udział na rzecz Akademii Stanisława Rydzewskiego. Jestem przekonany, że swoją pasją i determinacją zarazi niemal wszystkich adeptów sportu. – stwierdza król strzelców polskiej Ekstraklasy 2006/2007.

Jeśli jesteś zwolennikiem odpowiedniej motywacji i zdrowego żywienia, koniecznie odwiedź nas na Reiss Cup’ie w poznańskiej Arenie i weź udział w otwartych konsultacjach z Ambasadorem naszej Akademii – Stanisławem Rydzewskim.

(Odwiedzono 70 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Autor: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, gołębiami pocztowymi, psychologią, filozofią, rolnictwem ekologicznym, naturalnym budownictwem. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl , matkaziemia.ovh , domygwiazd.pl , ugotujmycos.pl , znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, katolickierandki.eu, kontrowersje.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *