WEŁNA ROGOŹNO vs ORKAN JAROSŁAWIEC – zaproszenie na mecz

Na Fanpage RKS WEŁNA ROGOŹNO na Facebooku czytamy:

W sobotę na wyjeździe z Orkan Jarosławiec ❗,

Już w najbliższą sobotę nasza drużyna rozegra spotkanie wyjazdowe o godz 15:00 z Orkanem Jarosławiec❗.

W poprzedniej kolejce nasza drużyna wygrała u siebie 2:0 z KS Koziołek Poznań Seniorzy ❗, natomiast nasz najbliższy rywal rozgrywał spotkanie na wyjeździe z Formaton Piast Łubowo , którzy pewnie pokonali naszych najbliższych rywali aż 6:0❗❗.

🎤 – Już jutro na naszej stronie zostanie umieszczony wywiad z naszym kapitanem – Jakub Bartol ✅🔥.

Źródło https://www.facebook.com/welnarogozno

Powiązane wpisy:

Zachęcamy do polubienia i udostępnienia
Poglądy w poszczególnych artykułach, wyrażają opinie autora artykułu i mogą ale nie muszą być tożsame z poglądami całej redakcji rogozno.wlkp.net.pl.

Zachęcamy do udziału w sondzie. Aby wziąć w niej udział, należy odpowiedzieć na następujące pytania: Co mi się podoba w gminie Rogoźno? Co mi się nie podoba się w gminie Rogoźno? Co zmieniłbym/zmieniłabym w gminie Rogoźno? Sonda dostępna jest na tej stronie.

Zachęcamy też do udziału w Quizie: Jak dużo wiesz o gminie Rogoźno? Odpowiedz na pytania i sprawdź swój wynik. Quiz zawiera 52 pytania. Po wypełnieniu Quizu ukażą się prawidłowe odpowiedzi wraz z dodatkowymi informacjami dotyczącymi pytania. Aby przejść do Quizu kliknij tutaj

Autor: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, psychologią, filozofią, lingwistyką, aktualnościami i ciekawostkami z Polski i ze Świata. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl, matkaziemia.ovh, ugotujmycos.pl, znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, kamerydrogowe.wlkp.net.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wykonaj poniższe zadanie *