WEŁNA ROGOŹNO vs MARATOŃCZYK BRZEŹNO – zaproszenie na mecz

Na Fanpage RKS WEŁNA ROGOŹNO na Facebooku czytamy:

W niedzielę na wyjeździe z Maratończyk Brzeźno 🔥❗,

Już w najbliższą niedzielę, tzn 11 września o godz 11:00 podopieczni Krzysztofa Cieciury rozegrają mecz ligowy w ramach III kolejki PROTON A klasy❗.

Nasz najbliższy rywal zajmuje 12 miejsce z dorobkiem 1 punktu, natomiast nasza drużyna zajmuje wysokie 4 miejsce z dorobkiem 4 punktów 💪❗.

W pierwszym meczu Maratończyk przegrał u siebie 2:4 z KP Las Puszczykowo ❗. W drugiej kolejce zanotowali remis bezbramkowy na wyjeździe z WKS Owieczki ❗.

▶DRODZY KIBICE◀🤚 – jeżeli ktoś nie będzie mógł z różnych przyczyn przyjechać na mecz WEŁNY to zapraszamy go do oglądania na żywo na naszym Fanpage’u ❗.

#jednawiara #tylkowełna #winner #badźmyrazem #kibice

NowakowskiProjekt – dziękujemy za grafikę 💪🤚.

💥WSZYSCY NA MECZ💥❗.

Źródło https://www.facebook.com/welnarogozno

Powiązane wpisy:

(Odwiedzono: 27 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)
Zachęcamy do polubienia i udostępnienia
Poglądy w poszczególnych artykułach, wyrażają opinie autora artykułu i mogą ale nie muszą być tożsame z poglądami całej redakcji rogozno.wlkp.net.pl.

Zachęcamy do udziału w sondzie. Aby wziąć w niej udział, należy odpowiedzieć na następujące pytania: Co mi się podoba w gminie Rogoźno? Co mi się nie podoba się w gminie Rogoźno? Co zmieniłbym/zmieniłabym w gminie Rogoźno? Sonda dostępna jest na tej stronie.

Zachęcamy też do udziału w Quizie: Jak dużo wiesz o gminie Rogoźno? Odpowiedz na pytania i sprawdź swój wynik. Quiz zawiera 52 pytania. Po wypełnieniu Quizu ukażą się prawidłowe odpowiedzi wraz z dodatkowymi informacjami dotyczącymi pytania. Aby przejść do Quizu kliknij tutaj

Autor: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, psychologią, filozofią, lingwistyką, aktualnościami i ciekawostkami z Polski i ze Świata. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl, matkaziemia.ovh, domygwiazd.pl, ugotujmycos.pl, znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, katolickierandki.eu, kamerydrogowe.wlkp.net.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wykonaj poniższe zadanie *