WEŁNA ROGOŹNO vs KP LAS PUSZCZYKOWO – zaproszenie na mecz

Na Fanpage RKS WEŁNA ROGOŹNO na Facebooku czytamy:

W sobotę u siebie z KP Las Puszczykowo❗,

Już w najbliższą sobotę, czyli 12 listopada o godz 14:00 rozegramy u siebie mecz ligowy w ramach XII kolejki A klasy❗.

Będzie to ostatni mecz naszej Wełny w obecnym roku na własnym boisku🔥❗. Zachęcamy do przyjścia na stadion i kibicowania głośno naszej drużynie po zwycięstwo 💪🤚.

W poprzedniej kolejce nasza drużyna rozgrywała swój mecz na wyjeździe, który zremisowała 1:1 z liderem rozgrywek – Lechią Kostrzyn✅❗. Bramkę dla WEŁNY zdobył – Mikołaj Rączkowiak ⚽❗.

Nasz najbliższy rywal swój mecz również rozgrywał na wyjeździe i odniósł nieoczekiwanie zwycięstwo 2:3 z Luboński ❗.

————————————————————————————

▶WEJŚCIE NA STADION OD ULICY WIELKO POZNAŃSKIEJ ◀

Zapraszamy na mecz🤚.

NowakowskiProjekt – dziękujemy za grafikę 👍

Źródło https://www.facebook.com/welnarogozno

Powiązane wpisy:

Zachęcamy do polubienia i udostępnienia
Poglądy w poszczególnych artykułach, wyrażają opinie autora artykułu i mogą ale nie muszą być tożsame z poglądami całej redakcji rogozno.wlkp.net.pl.

Zachęcamy do udziału w sondzie. Aby wziąć w niej udział, należy odpowiedzieć na następujące pytania: Co mi się podoba w gminie Rogoźno? Co mi się nie podoba się w gminie Rogoźno? Co zmieniłbym/zmieniłabym w gminie Rogoźno? Sonda dostępna jest na tej stronie.

Zachęcamy też do udziału w Quizie: Jak dużo wiesz o gminie Rogoźno? Odpowiedz na pytania i sprawdź swój wynik. Quiz zawiera 52 pytania. Po wypełnieniu Quizu ukażą się prawidłowe odpowiedzi wraz z dodatkowymi informacjami dotyczącymi pytania. Aby przejść do Quizu kliknij tutaj

Autor: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, psychologią, filozofią, lingwistyką, aktualnościami i ciekawostkami z Polski i ze Świata. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl, matkaziemia.ovh, ugotujmycos.pl, znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, kamerydrogowe.wlkp.net.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wykonaj poniższe zadanie *