WEŁNA ROGOŹNO przegrała w meczu z KS ŁOPUCHOWO [galeria zdjęć]

WEŁNA ROGOŹNO z KS ŁOPUCHOWO

Na Fanpage RKS WEŁNA ROGOŹNO na Facebooku czytamy:

PORAŻKA U SIEBIE NIESTETY 1:2(0:2) z KS Łopuchowo ❗,

Pierwsza połowa należała do gości, którzy rozegrali dobre spotkanie. Już w 1 minucie spotkania tracimy samobójczego gola i przegrywamy 0:1 po tej bramce w naszej grze było za dużo błędów spowodowanych przez nerwową grę. Druga bramka dla rywali wpadła już w 20 minucie spotkania po kontrze piłkarz gości w sytuacji sam na sam pokonał naszego bramkarza, który był bezradny. Do przerwy już wynik nie uległ zmianie.

Po przerwie nasza drużyna ruszyła do odrabiania strat ❗. Gra już wyglądała lepiej ale brakowało skuteczności, aby zdobyć bramkę. Udało to się dopiero w 70 minucie spotkania po strzale Mikołaja Rączkowiaka zaa pola karnego⚽✅. Po tej bramce uwierzyliśmy jeszcze aby ten mecz nie przegrać, ale to już nie udało się. Mimo klarownych sytuacji bramkarz gości stanął na wysokości zadania i doprowadził swoją drużynę do zwycięstwa ❗.