WALNE ZEBRANIE CZŁONKÓW STOWARZYSZENIA „DROGA S11”


Na Fanpage Powiat Obornicki na Facebooku czytamy:

W czwartek Wicestarosta Waldemar Cyranek reprezentował Powiat Obornicki podczas Walnego Zebrania Członków Stowarzyszenia Gmin, Powiatów i Województw „Droga S11”, które odbyło się w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu.
W trakcie spotkania przyjęto m.in. sprawozdanie za rok 2020 oraz udzielono absolutorium Zarządowi Stowarzyszenia. Kluczowe z punktu widzenia interesu mieszkańców Powiatu Obornickiego było jednak przede wszystkim przedstawienie bieżących informacji na temat planów budowy kolejnych odcinków drogi S11 przez przedstawicieli Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.
– Zgodnie z informacjami przekazanymi przez GDDKiA, odcinek drogi S11 na trasie Poznań-Oborniki wraz z obwodnicą Obornik zaplanowany jest do realizacji w latach 2023-2027. Planowany termin ogłoszenia postępowania w formule „Projektuj i Buduj” to I kwartał 2023 roku – informuje Wicestarosta Waldemar Cyranek.
– W przypadku odcinka Oborniki-Ujście, jeszcze w tym roku planowane jest złożenie wniosku o decyzję o środowiskowych uwarunkowaniach zgody na realizację przedsięwzięcia. Z kolei planowany termin realizacji to lata 2024-2028 – dodaje Wicestarosta.

Źródło https://www.facebook.com/StarostwoOborniki/

Powiązane wpisy:

Zachęcamy do polubienia i udostępnienia
Poglądy w poszczególnych artykułach, wyrażają opinie autora artykułu i mogą ale nie muszą być tożsame z poglądami całej redakcji rogozno.wlkp.net.pl.

Zachęcamy do udziału w sondzie. Aby wziąć w niej udział, należy odpowiedzieć na następujące pytania: Co mi się podoba w gminie Rogoźno? Co mi się nie podoba się w gminie Rogoźno? Co zmieniłbym/zmieniłabym w gminie Rogoźno? Sonda dostępna jest na tej stronie.

Zachęcamy też do udziału w Quizie: Jak dużo wiesz o gminie Rogoźno? Odpowiedz na pytania i sprawdź swój wynik. Quiz zawiera 52 pytania. Po wypełnieniu Quizu ukażą się prawidłowe odpowiedzi wraz z dodatkowymi informacjami dotyczącymi pytania. Aby przejść do Quizu kliknij tutaj

Autor: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, psychologią, filozofią, lingwistyką, aktualnościami i ciekawostkami z Polski i ze Świata. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl, matkaziemia.ovh, ugotujmycos.pl, znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, kamerydrogowe.wlkp.net.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wykonaj poniższe zadanie *