Wakacje…


… to czas odpoczynku i relaksu, ale także czas spędzenia wolnego czasu w sposób aktywny. Zwłaszcza przez młodzież. Nie jest nowość, że w naszej gminie sezon wakacyjny trąci nudą. Na przekór temu wyszła grupa lokalnych społeczników, którzy przez rekreację chcieli dać młodym ludziom szansę na aktywne spędzenie jednego z wakacyjnych dni. Stowarzyszenie Baranek z Owczegłów – na czele z Krystyną Gromanowską oraz Łukaszem Zarankiem, a także Krystian Kaczmarczyk – opiekun rogozińskiego Orlika, zorganizowali I Wakacyjny Turniej Siatkówki Orlik 2014.

10 lipca do rywalizacji o puchary i dyplomy (fundowane przez organizatorów) stanęły cztery drużyny: Garbatka, Pruśce, Owczegłowy i Gospodarze (Rogoźno). Mecze sędziowane przez Krystiana Kaczmarczyka rozgrywano systemem każdy z każdym. Po niemal dwugodzinnej zabawie najlepszą drużyną turnieju okazała się drużyna z Rogoźna, tuż przed Pruścami, Garbatką i Owczegłowami. Dla każdego zawodnika czekały chłodne napoje oraz słodkości upieczone przez rodziców współdziałających ze Stowarzyszeniem Baranek.

wakacyjny-turniej-siatkowki-2014

wakacyjny-turniej-siatkowki-2014-2
źródło: Goniec Rogoziński nr 18/593

(Odwiedzono 76 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Autor: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, gołębiami pocztowymi, psychologią, filozofią, rolnictwem ekologicznym, naturalnym budownictwem. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl , matkaziemia.ovh , domygwiazd.pl , ugotujmycos.pl , znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, katolickierandki.eu, kontrowersje.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *