W Rogoźnie stanie pomnik Króla


Na Fanpage Gmina Rogoźno na Facebooku czytamy:

Dzięki Fundatorowi z Poznania i działaniom Komitetu Budowy Pomnika Przemysła II, w Rogoźnie stanie pomnik Króla. Odsłonięcie zaplanowano na 24 kwietnia 2022 roku.
15 września odbyło się spotkanie w Muzeum Regionalnym im. Wojciechy Dutkiewicz, na którym zostało podpisane 4 – stronne porozumienie w sprawie budowy pomnika. Porozumienie podpisali Burmistrz Roman Szuberski, Fundator, Artysta rzeźbiarz i Przewodniczący Komitetu Budowy Pomnika Gustaw Wańkowicz. W środę 29 września Rada Miejska w Rogoźnie podjęła uchwałę w sprawie usytuowania pomnika na placu Karola Marcinkowskiego.

Źródło https://www.facebook.com/rogoznogmina/

Powiązane wpisy:

Zachęcamy do polubienia i udostępnienia
Poglądy w poszczególnych artykułach, wyrażają opinie autora artykułu i mogą ale nie muszą być tożsame z poglądami całej redakcji rogozno.wlkp.net.pl.

Zachęcamy do udziału w sondzie. Aby wziąć w niej udział, należy odpowiedzieć na następujące pytania: Co mi się podoba w gminie Rogoźno? Co mi się nie podoba się w gminie Rogoźno? Co zmieniłbym/zmieniłabym w gminie Rogoźno? Sonda dostępna jest na tej stronie.

Zachęcamy też do udziału w Quizie: Jak dużo wiesz o gminie Rogoźno? Odpowiedz na pytania i sprawdź swój wynik. Quiz zawiera 52 pytania. Po wypełnieniu Quizu ukażą się prawidłowe odpowiedzi wraz z dodatkowymi informacjami dotyczącymi pytania. Aby przejść do Quizu kliknij tutaj

Autor: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, psychologią, filozofią, lingwistyką, aktualnościami i ciekawostkami z Polski i ze Świata. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl, matkaziemia.ovh, ugotujmycos.pl, znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, kamerydrogowe.wlkp.net.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wykonaj poniższe zadanie *