W Rogoźnie otwarto pizzerię spod szyldu sieci Speedy Romano i zarazem restaurację spod szyldu sieci Western Tortilla specjalizującej się w sprzedaży tortilli

Speedy Romano w Rogoźnie

Western Tortilla w Rogoźnie

Edycja 12.07.2022: Z informacji na ulotce oraz znalezionych w necie wynika, że rogoziński bar Speedy Romano / Western Tortilla to teraz bar „Pod Kominem„.

Poniżej menu/cenniki

Pod Kominem Cennik 1

Pod Kominem Cennik 2

Poniżej mapa

Kliknij tutaj aby przejść do mapy interaktywnej

W barze można kupić pizze, zapiekanki, frytki/frytki belgijskie, kapsalon (w necie wyczytaliśmy, że jest to holenderskie danie, na które składają się frytki przykryte gyrosem albo szoarmą [potrawa w postaci skrawków mięsa okrawanych z pionowego, obrotowego rożna]). Dodatki: warzywne, sery, wędliny, mięso kebab.

Adres: Rogoźno ul. Kościuszki 29.

Tagi: telefon, kontakt

Powiązane wpisy:

(Odwiedzono: 134 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 3)
Zachęcamy do polubienia i udostępnienia
Poglądy w poszczególnych artykułach, wyrażają opinie autora artykułu i mogą ale nie muszą być tożsame z poglądami całej redakcji rogozno.wlkp.net.pl.

Zachęcamy do udziału w sondzie. Aby wziąć w niej udział, należy odpowiedzieć na następujące pytania: Co mi się podoba w gminie Rogoźno? Co mi się nie podoba się w gminie Rogoźno? Co zmieniłbym/zmieniłabym w gminie Rogoźno? Sonda dostępna jest na tej stronie.

Autor: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, psychologią, filozofią, lingwistyką, aktualnościami i ciekawostkami z Polski i ze Świata. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl, matkaziemia.ovh, domygwiazd.pl, ugotujmycos.pl, znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, katolickierandki.eu, kamerydrogowe.wlkp.net.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *