W Rogoźnie ma powstać jadłodzielnia

Wielkopolskie Jadłodzielnie - ludzie - Roman Szuberski

Na Fanpage Roman Szuberski – burmistrz Rogoźna na Facebooku czytamy:

W czwartek 7 lipca br. w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu podpisałem umowę z Panem Wicemarszałkiem Krzysztofem Grabowskim na dofinansowanie projektu w ramach drugiej edycji konkursu „Wielkopolskie Jadłodzielnie” organizowanego przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego.
Dzięki wsparciu z budżetu Województwa Wielkopolskiego powstanie w naszej Gminie miejsce wymiany żywności pomiędzy mieszkańcami, które ograniczy zjawisko marnowania żywności. Powiadomię Państwa w oddzielnej informacji o terminie i miejscu uruchomienia takiego punktu. Pozdrawiam serdecznie!

Zobacz hasło Jadłodzielnia na Wikipedii
Źródło https://www.facebook.com/Roman-Szuberski-burmistrz-Rogo%C5%BAna-618923421546072/

Powiązane wpisy:

(Odwiedzono: 77 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)
Zachęcamy do polubienia i udostępnienia
Poglądy w poszczególnych artykułach, wyrażają opinie autora artykułu i mogą ale nie muszą być tożsame z poglądami całej redakcji rogozno.wlkp.net.pl.

Autor: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, gołębiami pocztowymi, psychologią, filozofią, lingwistyką, rolnictwem ekologicznym, naturalnym budownictwem. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl, matkaziemia.ovh, domygwiazd.pl, ugotujmycos.pl, znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, katolickierandki.eu, kamerydrogowe.wlkp.net.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *