Utonął w Jeziorze Rogozińskim

W środę, 10.08.2016 r. po godz. 19:00 przy Ośrodku Rekreacyjno – Sportowym “Za Jeziorem” znaleziono ciało topielca. Jest to około 60-letni mężczyzna.

Aktualizacja 21.09.2016:
Jak wstępnie zrekonstruowano – mężczyzna wyszedł na spacer z psem. Kilka godzin później kolegów z pracy (pracował na terenie ośrodka) zaniepokoił widok psa bez pana. Zwierzę wyglądało na przestraszone i nie mogło się uspokoić. Właściciel ośrodka poprosił o pomoc WOPR. Ratownicy wodni nie znaleźli mężczyzny. Ciało zauważyli w trzcinie przy ośrodku wczasowicze, którzy spędzali dzień pedałując rowerem wodnym na jeziorze. Natychmiast wezwano policję. Woprowcy wyłowili ciało na brzeg. Nie wiadomo, w jaki sposób 60-latek zginął – czy był to wypadek, morderstwo czy też samobójstwo. Sprawą zajęła się prokuratura, która ma wyjaśnić okoliczności śmierci mężczyzny.

(Odwiedzono 51 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Autor: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, gołębiami pocztowymi, psychologią, filozofią, rolnictwem ekologicznym, naturalnym budownictwem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *