Utonął w Jeziorze Rogozińskim


W środę, 10.08.2016 r. po godz. 19:00 przy Ośrodku Rekreacyjno – Sportowym “Za Jeziorem” znaleziono ciało topielca. Jest to około 60-letni mężczyzna.

Aktualizacja 21.09.2016:
Jak wstępnie zrekonstruowano – mężczyzna wyszedł na spacer z psem. Kilka godzin później kolegów z pracy (pracował na terenie ośrodka) zaniepokoił widok psa bez pana. Zwierzę wyglądało na przestraszone i nie mogło się uspokoić. Właściciel ośrodka poprosił o pomoc WOPR. Ratownicy wodni nie znaleźli mężczyzny. Ciało zauważyli w trzcinie przy ośrodku wczasowicze, którzy spędzali dzień pedałując rowerem wodnym na jeziorze. Natychmiast wezwano policję. Woprowcy wyłowili ciało na brzeg. Nie wiadomo, w jaki sposób 60-latek zginął – czy był to wypadek, morderstwo czy też samobójstwo. Sprawą zajęła się prokuratura, która ma wyjaśnić okoliczności śmierci mężczyzny.

(Odwiedzono 100 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Autor: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, gołębiami pocztowymi, psychologią, filozofią, rolnictwem ekologicznym, naturalnym budownictwem. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl , matkaziemia.ovh , domygwiazd.pl , ugotujmycos.pl , znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, katolickierandki.eu, kontrowersje.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *