Umowa na grant z Muzeum Młynarstwa


Na Fanpage Stowarzyszenie Lokalna Grupa Rybacka „7Ryb” na Facebooku czytamy:

Miło nam poinformować, iż dnia 9 czerwca 2021 roku w biurze stowarzyszenia LGR „7Ryb” Prezes stowarzyszenia Pani Dorota Knopczyńska oraz Wiceprezes stowarzyszenia Pan Wiesław Ewertowski podpisali umowę na powierzenie grantu z Grantobiorcą Muzeum Narodowe Rolnictwa i Przemysłu Rolno-Spożywczego w Szreniawie, Muzeum Młynarstwa i Wodnych Urządzeń Przemysłu Wiejskiego w Jaraczu w ramach naboru nr 2/2020/G (projekt grantowy pod nazwą „TO CO MAMY – Promocja dziedzictwa kulturowego i walorów środowiskowych obszaru działania LGR „7 Ryb”” umowa o dofinansowanie nr 00150-6523.2-SW15200195/20/21), na projekt grantowy pod nazwą:
1. „Zespół działań w ramach imprezy kulturalnej „Dzień Młynów” oraz pleneru malarskiego „Nad Wełną”
Serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniach organizowanych przez Muzeum. Szczegóły dotyczące przedsięwzięć zostaną opublikowane na stronie internetowej organizatora jak i również w stosownym czasie na stronie stowarzyszenia LGR „7Ryb”.

Źródło https://www.facebook.com/Stowarzyszenie-Lokalna-Grupa-Rybacka-7-RYB-151997201533145/
LGR „7 Ryb” powstało 10 listopada 2009 roku (rejestracja w KRS), z inicjatywy Wójta Gminy Wągrowiec oraz Burmistrza Miasta i Gminy Oborniki. W wyniku konsultacji prowadzonych z innymi samorządami, spójnymi terytorialnie okazało się, że są one zainteresowane współtworzeniem stowarzyszenia, które w ramach perspektywy finansowej 2007-2013, ze środków Osi 4 PO RYBY, realizować będzie Lokalną Strategię Rozwoju Obszarów Rybackich na obszarze zamieszkałym przez blisko 100 tys. mieszkańców z 7 gmin (czterech powiatów województwa wielkopolskiego): Wągrowiec, Szamocin, Skoki, Wyrzysk, Margonin, Rogoźno, Oborniki.
Źródło http://7ryb.pl/

Powiązane wpisy:

Zachęcamy do polubienia i udostępnienia
Poglądy w poszczególnych artykułach, wyrażają opinie autora artykułu i mogą ale nie muszą być tożsame z poglądami całej redakcji rogozno.wlkp.net.pl.

Zachęcamy do udziału w sondzie. Aby wziąć w niej udział, należy odpowiedzieć na następujące pytania: Co mi się podoba w gminie Rogoźno? Co mi się nie podoba się w gminie Rogoźno? Co zmieniłbym/zmieniłabym w gminie Rogoźno? Sonda dostępna jest na tej stronie.

Zachęcamy też do udziału w Quizie: Jak dużo wiesz o gminie Rogoźno? Odpowiedz na pytania i sprawdź swój wynik. Quiz zawiera 52 pytania. Po wypełnieniu Quizu ukażą się prawidłowe odpowiedzi wraz z dodatkowymi informacjami dotyczącymi pytania. Aby przejść do Quizu kliknij tutaj

Autor: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, psychologią, filozofią, lingwistyką, aktualnościami i ciekawostkami z Polski i ze Świata. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl, matkaziemia.ovh, ugotujmycos.pl, znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, kamerydrogowe.wlkp.net.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wykonaj poniższe zadanie *