ul. Za Jeziorem – pożar garażu


– Dnia 06-02-2016 o godz 00:20 do SK KP w Obornikach wpłynęło drogą elektroniczną zgłoszenie o pożarze garażu.

– Zastana sytuacja: Po dojeździe na miejsce i rozpoznaniu KDR stwierdził, że pali się budynek gospodarczy w którym znajduję się garaż oraz kuchnia. Przed przybyciem zastępów JOP w garażu doszło do wybuchu butli turystycznej propan butan.

– Podjęte działania: Zabezpieczenie miejsca zdarzenia, oświetlenie terenu akcji, podanie jednego prądu wody w natarciu na palący się garaż oraz jednego prądu w obronie na przylegającą do garażu kuchnię. W trakcie prowadzenia działań gaśniczych przeszukano budynek gospodarczy w którym znaleziono dwie butle propan-butan oraz podłączoną do sieci (380V) spawarkę – zostały one wyniesione na bezpieczną odległość oraz po sprawdzeniu kamerą termowizyjną (brak zagrożenia) zostały przekazane właścicielowi. Po zakończonych działaniach gaśniczych przystąpiono do wypompowywania wody z kanału znajdującego się w garażu.

pozar garazu
Tekst: KP PSP Oborniki
Zdjęcia: dh Tobiasz Felsmann
źródło: OSP Rogoźno

(Odwiedzono 54 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Autor: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, gołębiami pocztowymi, psychologią, filozofią, rolnictwem ekologicznym, naturalnym budownictwem. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl , matkaziemia.ovh , domygwiazd.pl , ugotujmycos.pl , znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, katolickierandki.eu, kontrowersje.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *