Ukradł samochód i rower

policja_kajdankiRogozińscy policjanci zatrzymali 29-letniego Dariusza R., mieszkańca Gminy Czarnków, który na terenie Gminy Rogoźno ukradł samochód osobowy marki Opel Astra.

Do kradzieży doszło w nocy z 22 na 23 czerwca br. na terenie gminy Rogoźno. 29-letni Dariusza R. włamał się do garażu i ukradł samochód osobowy marki Opel Astra.

– Jak ustalili funkcjonariusze prowadzący czynności, podejrzany do skradzionego opla założył inne tablice rejestracyjne i korzystał z tego samochodu. Ponadto ustalili, że Dariusz R. jeszcze w czerwcu br. ukradł w Rogoźnie rower – poinformował sierż. sztab. Marcin Marcinkowski, rzecznik prasowy KPP w Obornikach.

W przeszłości mężczyzna ten był już karany za podobne przestępstwa. Skradziony rower oraz samochód zostały odzyskane i przekazane właścicielom. Dariuszowi R. grozi do 10 lat więzienia.

źródło: portalwrc.pl

(Odwiedzono 11 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Autor: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, gołębiami pocztowymi, psychologią, filozofią, rolnictwem ekologicznym, naturalnym budownictwem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *