Ukradł samochód i rower


policja_kajdankiRogozińscy policjanci zatrzymali 29-letniego Dariusza R., mieszkańca Gminy Czarnków, który na terenie Gminy Rogoźno ukradł samochód osobowy marki Opel Astra.

Do kradzieży doszło w nocy z 22 na 23 czerwca br. na terenie gminy Rogoźno. 29-letni Dariusza R. włamał się do garażu i ukradł samochód osobowy marki Opel Astra.

– Jak ustalili funkcjonariusze prowadzący czynności, podejrzany do skradzionego opla założył inne tablice rejestracyjne i korzystał z tego samochodu. Ponadto ustalili, że Dariusz R. jeszcze w czerwcu br. ukradł w Rogoźnie rower – poinformował sierż. sztab. Marcin Marcinkowski, rzecznik prasowy KPP w Obornikach.

W przeszłości mężczyzna ten był już karany za podobne przestępstwa. Skradziony rower oraz samochód zostały odzyskane i przekazane właścicielom. Dariuszowi R. grozi do 10 lat więzienia.

źródło: portalwrc.pl

(Odwiedzono 47 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Autor: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, gołębiami pocztowymi, psychologią, filozofią, rolnictwem ekologicznym, naturalnym budownictwem. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl , matkaziemia.ovh , domygwiazd.pl , ugotujmycos.pl , znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, katolickierandki.eu, kontrowersje.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wykonaj poniższe zadanie * Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.