Tydzień w ogrodzie – 34 tydzień [wideo]

Tydzień w ogrodzie – 34 tydzieńNa Fanpage Ogród na co dzień na Facebooku czytamy:

To już ostatni w tym roku wakacyjny tydzień w ogrodzie. Można go z czystym sumieniem przeznaczyć na wakacyjne lenistwo. 😉 Albo na letnie prace na działce… o czym m.in. mówimy w dzisiejszym filmie. Zapraszamy! Wspaniałego tygodnia!

Poniżej wideo

Jeśli wideo się nie wyświetla to spróbuj obejrzeć je na tej stronie

źródło: https://www.facebook.com/izabella.schick

Powiązane wpisy:

(Odwiedzono: 23 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)
Zachęcamy do polubienia i udostępnienia
Poglądy w poszczególnych artykułach, wyrażają opinie autora artykułu i mogą ale nie muszą być tożsame z poglądami całej redakcji rogozno.wlkp.net.pl.

Zachęcamy do udziału w sondzie. Aby wziąć w niej udział, należy odpowiedzieć na następujące pytania: Co mi się podoba w gminie Rogoźno? Co mi się nie podoba się w gminie Rogoźno? Co zmieniłbym/zmieniłabym w gminie Rogoźno? Sonda dostępna jest na tej stronie.

Autor: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, psychologią, filozofią, lingwistyką, aktualnościami i ciekawostkami z Polski i ze Świata. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl, matkaziemia.ovh, domygwiazd.pl, ugotujmycos.pl, znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, katolickierandki.eu, kamerydrogowe.wlkp.net.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *