Turniej Wsi gminy Rogoźno – zaproszenie

Miejsce: boisko sportowe w Owczegłowach.
Data: 12 czerwca 2022.
Godz: 13.00 – 18.00.
11 konkurencji rozgrywanych w dwóch blokach, wiele atrakcji dla dzieci, muzyka, sportowa rywalizacja, zabawa.
Wydarzenie na Facebooku.

W opisie wydarzenia czytamy:

Turniej Wsi przeprowadzany w nowej formule. 11 konkurencji rozgrywanych w dwóch blokach (równolegle będzie rozgrywanych 5-6 konkurencji). Nowe dyscypliny, stoiska Nadleśnictwa Durowo, PTL, zajęcia (również konkurs) prowadzone przez Fundację Nasze Podwórko, możliwość poznania smaków wyrobów z dziczyzny na stoisku „Dobre z lasu”. Tradycyjna grochówka i kiełbasa z grila przygotowana i serwowana przez OSP Gołaszewo, muzyka i zabawa 🙂 Więcej szczegółów w załączonych opisach gier i regulaminie.

Zapraszamy

Źródło Facebook.com

Powiązane wpisy:

Poglądy w poszczególnych artykułach, wyrażają opinie autora artykułu i mogą ale nie muszą być tożsame z poglądami całej redakcji rogozno.wlkp.net.pl.
(Odwiedzono: 266 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)
Zachęcamy do polubienia i udostępnienia

Autor: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, gołębiami pocztowymi, psychologią, filozofią, lingwistyką, rolnictwem ekologicznym, naturalnym budownictwem. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl, matkaziemia.ovh, domygwiazd.pl, ugotujmycos.pl, znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, katolickierandki.eu, kamerydrogowe.wlkp.net.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *