Turniej Piłki Nożnej dla dzieci i młodzieży – Rozpoczęcie wakacji z OSiR


Na Fanpage „Ośrodek Sportu i Rekreacji w Rogoźnie” na Facebooku czytamy:

Kochani rozpoczynamy cykl letnich imprez sportowych w naszym Ośrodku. Już 26 czerwca serdecznie zapraszamy na Turniej Piłki Nożnej dla dzieci i młodzieży ” Rozpoczęcie wakacji z OSiR”. Zapowiada się gorąca atmosfera i szereg emocji piłkarskich.

Otwarcie i start:
– klasy 4-6 godz 10.00
– klasy 7-8 godz. 13.00
Boisko OSIR, ul. Za Jeziorem 40
Zapisy do 24.06.2021 – tel. 603 113 065, email: osir.rogozno@wp.pl
Źródło https://www.facebook.com/profile.php?id=100063311675520
foto: SuperNoclegi.com.pl

Powiązane wpisy:

Zachęcamy do polubienia i udostępnienia
Poglądy w poszczególnych artykułach, wyrażają opinie autora artykułu i mogą ale nie muszą być tożsame z poglądami całej redakcji rogozno.wlkp.net.pl.

Zachęcamy do udziału w sondzie. Aby wziąć w niej udział, należy odpowiedzieć na następujące pytania: Co mi się podoba w gminie Rogoźno? Co mi się nie podoba się w gminie Rogoźno? Co zmieniłbym/zmieniłabym w gminie Rogoźno? Sonda dostępna jest na tej stronie.

Zachęcamy też do udziału w Quizie: Jak dużo wiesz o gminie Rogoźno? Odpowiedz na pytania i sprawdź swój wynik. Quiz zawiera 52 pytania. Po wypełnieniu Quizu ukażą się prawidłowe odpowiedzi wraz z dodatkowymi informacjami dotyczącymi pytania. Aby przejść do Quizu kliknij tutaj

Autor: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, psychologią, filozofią, lingwistyką, aktualnościami i ciekawostkami z Polski i ze Świata. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl, matkaziemia.ovh, ugotujmycos.pl, znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, kamerydrogowe.wlkp.net.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wykonaj poniższe zadanie *