Trwają otwarte treningi dla dzieci

1
Zadbaj o zdrowie dziecka już od początku nowego roku!
Od pierwszych dni stycznia warto pomyśleć o tym, aby już od początku nowego roku zapewnić dziecku odpowiednią rozrywkę, która jednocześnie oprócz dobrej zabawy zapewni mu pożądany rozwój na różnych płaszczyznach. Ponadto, zimowa aura i niskie temperatury sprawiają, że organizm najmłodszych jest coraz mniej odporny na wszelkiego rodzaju choroby. Jak połączyć przyjemne z pożytecznym, jeśli Twoje dziecko lubi ruch i ma mnóstwo energii, a Ty chcesz stworzyć dla niego jak najlepsze warunki, które pozwolą mu na zdrowy rozwój?
Nie ma lepszego pomysłu na wypełnienie wolnego czasu dziecka niż zapewnienie mu aktywnego zajęcia, które bawi i uczy. Do takich należą treningi piłkarskie, które przez Akademię Piłkarską Reissa prowadzone są już od 4. roku życia we wszystkich kolejnych kategoriach wiekowych, zapewniając niezbędną systematyczną ciągłość szkolenia.
Do drużyn w ponad 90 lokalizacjach i 5 województwach mogą dołączać zarówno chłopcy jak i dziewczynki. – Nie prowadzimy selekcji – wszystkie dzieci, które chciałyby w przyszłości zostać drugim Messim czy Ronaldo mogą spróbować swoich sił w naszej Akademii. Noworoczne postanowienia czy piłkarskie marzenia najmłodszych rodzice mogą spełnić się w kilka chwili – wraz z wejściem na boisko syna czy córki w pomarańczowym lub błękitnym trykocie Akademii – mówi Piotr Reiss, król strzelców polskiej Ekstraklasy, reprezentant Polski w piłce nożnej.
– Prowadzimy profesjonalne treningi, także we ferie, co może być okazją do zapewnienia dziecku aktywnego wypoczynku już w ciągu kilku najbliższych wolnych tygodni. Identycznie sprawa wygląda z wakacjami, kiedy najmłodsi bezproblemowo mają zagwarantowany udział w zajęciach – mówi Marek Pawłowski, Dyrektor ds. Sportu. – Stawiamy duży nacisk na przystosowanie treningów do wieku dzieci, a także ich możliwości fizycznych, wykorzystując odpowiedni sprzęt oraz program szkolenia układany przy współpracy z m.in. Herthą Berlin czy holenderskim Twente. Uczymy się od najlepszych i widzimy efekty naszej pracy w postaci powołań do wojewódzkich związków piłkarskich oraz do młodzieżowych reprezentacji, np. U13 czy U15 dziewczynek – dodaje.
Warto wspomnieć, że każdy młody piłkarz może pojawić się na 4 otwartych treningach. Jedyne, co jest potrzebne do gry to odpowiednie halowe obuwie, luźny strój sportowy, a także przede wszystkim uśmiech oraz chęć do zabawy w piłkarskim gronie! Listę lokalizacji oraz szczegółowe harmonogramy można znaleźć TUTAJ (harmonogram dostępny po kliknięciu na nazwę miasta).

2

(Odwiedzono 24 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Opublikował: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, gołębiami pocztowymi, psychologią, filozofią, rolnictwem ekologicznym, naturalnym budownictwem. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl , matkaziemia.ovh , domygwiazd.pl , ugotujmycos.pl , znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, katolickierandki.eu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *