Trenerzy trzeci w Wielkopolsce

Rogozińska drużyna piłkarska „Trenerzy” uczestniczyła w finałach Lech Poznań Street Soccer. Impreza odbywała się w meczowy piątek, 15 września, gdy Lech mierzył się z Koroną Kielce. Boisko zostało rozłożone pod stadionem, a rogoźnianie trafili na nie dzięki dojściu do finałów przez eliminacje w dziesięciu różnych miastach. Trenerzy wystąpili w Murowanej Goślinie, gdzie pokonali faworytów – Hetmanię Poznań (wielokrotni medaliści mistrzostw Polski). W turnieju finałowym drużyna wygrała dwa mecze w grupie (8-5 z Gostyniem, 7-1 z Kaliszem), trafiła do 1/2 finału. Tam Trenerzy (Adrian Czarnecki, Damian Nowacki, Dawid Kolat, Krystian Kaczmarczyk, Sławomir Urban, Marcin Zemlik, Zbigniew Kaczmarek) nie dali rady drużynie ze Śremu, ale przywieźli trzecie miejsce.

źródło: Goniec Rogoziński nr 19/673

(Odwiedzono 70 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Opublikował: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, gołębiami pocztowymi, psychologią, filozofią, rolnictwem ekologicznym, naturalnym budownictwem. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl , matkaziemia.ovh , domygwiazd.pl , ugotujmycos.pl , znanepary.pl