TORNADO TARNOWO vs WEŁNA ROGOŹNO – zaproszenie na mecz Pucharu Polski

W dniu 14 sierpnia 2022 roku o 11:00 odbędzie się mecz I rundy Pucharu Polski okręgu Poznań między drużynami Tornada Tarnowo a Wełna Rogoźno. Gospodarzem spotkania będzie drużyna z Tarnowa.

Choć faworytem meczu wydają się A-klasowi podopieczni trenera Krzysztofa Cieciury, to jednak ich rywale pod wodzą Macieja Gracza nie są bez szans.

Z racji faktu, iż będą to Derby Gminy Rogoźno, już teraz zachęcamy kibiców obu zespołów do przybycia na stadion.

Mecz odbędzie się na Stadionie Miejskim im. Bernarda Nowaka w Rogoźnie.

Powiązane wpisy:

Zachęcamy do polubienia i udostępnienia
Poglądy w poszczególnych artykułach, wyrażają opinie autora artykułu i mogą ale nie muszą być tożsame z poglądami całej redakcji rogozno.wlkp.net.pl.

Zachęcamy do udziału w sondzie. Aby wziąć w niej udział, należy odpowiedzieć na następujące pytania: Co mi się podoba w gminie Rogoźno? Co mi się nie podoba się w gminie Rogoźno? Co zmieniłbym/zmieniłabym w gminie Rogoźno? Sonda dostępna jest na tej stronie.

Zachęcamy też do udziału w Quizie: Jak dużo wiesz o gminie Rogoźno? Odpowiedz na pytania i sprawdź swój wynik. Quiz zawiera 52 pytania. Po wypełnieniu Quizu ukażą się prawidłowe odpowiedzi wraz z dodatkowymi informacjami dotyczącymi pytania. Aby przejść do Quizu kliknij tutaj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wykonaj poniższe zadanie *