Tornado solidarnie z Wełną [RELACJA Z MECZU]

Niedzielne przedpołudnie na Stadionie Miejskim im. Bernarda Nowaka zeszło na pojedynku drugiego zespołu z naszej gminy grającego w piłkarskiej lidze. Dziś Tornado Tarnowo podejmowało Jadwiżański KS Poznań.

W pierwszym kwadransie więcej okazji bramkowych można było zaobserwować po stronie gospodarzy, jednak były one nieskuteczne. Następnie inicjatywę przejęli goście, którzy wyprowadzili dwie bliskie bramki akcje po dośrodkowaniach z rzutów rożnych, równie niecelnych wskutek interwencji zawodników Tornada.W ciągu dalszych minut podopieczni Macieja Gracza wyprowadzali piłkę, jednak to zespół z Poznania miał więcej okazji do strzału. Swoją przewagę udokumentowali bramką w 35. minucie spotkania.Po utracie gola drużyna Tornada próbowała odpowiedzieć, jednak nie przełożyło się to na konkrety. Tymczasem Jadwiżański KS w 42. minucie podwyższył prowadzenie za sprawą strzału z wysokości pola bramkowego. Pod koniec pierwszej części spotkania piłkarze z Tarnowa przeprowadzili akcję z dośrodkowania, niestety bezskutecznie, piłka przeszła obok bramki.

Druga połowa rozpoczęła się od zmiany bramkarza gospodarzy i przewagi Tornada, wyraźnie dążącego do zdobycia chociaż bramki kontaktowej. Pomimo tego, wynik nadal nie ulegał zmianie. W 63. minucie gospodarze byli dwa razy blisko gola, jednak piłka została dwukrotnie wybita przez zawodników gości. W kolejnych minutach to zawodnicy z Poznania mieli dwa rzuty rożne, po których Tarnowianie wybijali piłkę, najpierw na rzut rożny, a potem na aut. Nieoczekiwanie w 71. minucie goście podwyższyli prowadzenie. To dodało im skrzydeł i już po chwili byli blisko kolejnej bramki, jednak zawodnik gości po sytuacji 1 na 1 z bramkarzem strzelił obok bramki. W 79. minucie spotkania doszło do dwóch zmian w drużynie Tornada. 82. minuta przyniosła kolejną zmianę w drużynie gospodarzy. Ostatnie minuty spotkania to wyrównana gra obu zespołów, które miały swoje okazje, niestety niecelne.Ostatecznie 3 punkty pojechały do Poznania.

Tornado Tarnowo – Jadwiżański KS Poznań 0:3 (0:2)

Powiązane wpisy:

(Odwiedzono: 59 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 1)
Zachęcamy do polubienia i udostępnienia
Poglądy w poszczególnych artykułach, wyrażają opinie autora artykułu i mogą ale nie muszą być tożsame z poglądami całej redakcji rogozno.wlkp.net.pl.

Zachęcamy do udziału w sondzie. Aby wziąć w niej udział, należy odpowiedzieć na następujące pytania: Co mi się podoba w gminie Rogoźno? Co mi się nie podoba się w gminie Rogoźno? Co zmieniłbym/zmieniłabym w gminie Rogoźno? Sonda dostępna jest na tej stronie.

Autor: współtwórca

Witam serdecznie, Dariusz Wierzbiński z tej strony. Od urodzenia jestem związany z Gminą Rogoźno. Na co dzień pracuję, a w czasie wolnym zbieram informacje do kroniki Miasta i Gminy Rogoźno, angażuję się społecznie. Od 2022 roku współtworzę portal rogozno.wlkp.net.pl tworząc autorskie relacje aktualnych wydarzeń w Rogoźnie. Poza tym prowadzę dział historyczny pod nazwą Kronika Rogozińska, gdzie publikuję informacje o wydarzeniach z przeszłości. Pozdrawiam i zapraszam do śledzenia portalu rogozno.wlkp.net.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *