Szymon Wydra i Carpe Diem – zaproszenie na koncert

Zapraszamy na koncert Szymon Wydra i Carpe Diem Akustycznie, który odbędzie się 10 grudnia w RCK (ul. Wojska Polskiego 4). Bilety do nabycia od 1 grudnia w biurze Ośrodka Kultury RCK przy ul. Wojska Polskiego 4 oraz w kasie Muzeum na pl. Karola Marcinkowskiego 1. Ceny biletów w przedsprzedaży: normalny -25zł / ulgowy -20zł / z Kartą Seniora i Dużej Rodziny -15zł. Ceny biletów w dniu koncertu: normalny -30zł / ulgowy -25zł / z Kartą Seniora i Dużej Rodziny -15zł.

Szymon Wydra & Carpe Diem – polski zespół pop rockowy założony w 1992 roku w Radomiu przez wokalistę i lidera Szymona Wydrę. W latach 1992-2000 zespół wystąpił na licznych festiwalach i przeglądach regionalnych i ogólnopolskich zdobywając tam nagrody i wyróżnienia. W 2000 roku krytycy Gazety Wyborczej zaliczyli zespół do dwudziestu najlepiej zapowiadających się wykonawców na polskiej scenie muzycznej.

Szymon Wydra (ur. 11 marca 1976 w Radomiu) – polski wokalista, gitarzysta, kompozytor i poeta. Założyciel i lider zespołu Carpe Diem. Finalista 1 edycji konkursu Idol. W latach 1992-2000 z Carpie Diem wystąpił na licznych festiwalach i przeglądach regionalnych i ogólnopolskich zdobywając tam nagrody i wyróżnienia. Przełomowym momentem w karierze Szymona Wydry był udział w pierwszej edycji programu Idol w 2002, gdzie zajął 3. miejsce.
źródło: pl.wikipedia.org

(Odwiedzono 91 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Opublikował: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, gołębiami pocztowymi, psychologią, filozofią, rolnictwem ekologicznym, naturalnym budownictwem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *