Szymon Wydra i Carpe Diem – zaproszenie na koncert

Zapraszamy na koncert Szymon Wydra i Carpe Diem Akustycznie, który odbędzie się 10 grudnia w RCK (ul. Wojska Polskiego 4). Bilety do nabycia od 1 grudnia w biurze Ośrodka Kultury RCK przy ul. Wojska Polskiego 4 oraz w kasie Muzeum na pl. Karola Marcinkowskiego 1. Ceny biletów w przedsprzedaży: normalny -25zł / ulgowy -20zł / z Kartą Seniora i Dużej Rodziny -15zł. Ceny biletów w dniu koncertu: normalny -30zł / ulgowy -25zł / z Kartą Seniora i Dużej Rodziny -15zł.

Szymon Wydra & Carpe Diem – polski zespół pop rockowy założony w 1992 roku w Radomiu przez wokalistę i lidera Szymona Wydrę. W latach 1992-2000 zespół wystąpił na licznych festiwalach i przeglądach regionalnych i ogólnopolskich zdobywając tam nagrody i wyróżnienia. W 2000 roku krytycy Gazety Wyborczej zaliczyli zespół do dwudziestu najlepiej zapowiadających się wykonawców na polskiej scenie muzycznej.

Szymon Wydra (ur. 11 marca 1976 w Radomiu) – polski wokalista, gitarzysta, kompozytor i poeta. Założyciel i lider zespołu Carpe Diem. Finalista 1 edycji konkursu Idol. W latach 1992-2000 z Carpie Diem wystąpił na licznych festiwalach i przeglądach regionalnych i ogólnopolskich zdobywając tam nagrody i wyróżnienia. Przełomowym momentem w karierze Szymona Wydry był udział w pierwszej edycji programu Idol w 2002, gdzie zajął 3. miejsce.
źródło: pl.wikipedia.org

(Odwiedzono 122 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Opublikował: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, gołębiami pocztowymi, psychologią, filozofią, rolnictwem ekologicznym, naturalnym budownictwem. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl , matkaziemia.ovh , domygwiazd.pl , ugotujmycos.pl , znanepary.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *