Szykuje się…

… na szczeblu wojewódzkim i gminnym remont chodników na ulicach Kotlarskiej i Kościuszki. Burmistrz Szuberski zaproponował, aby podczas remontu dobudować również drogę dla rowerzystów.

– Jest to główna ulica. Ścieżki powinniśmy zacząć budować tam, gdzie mamy możliwość. Wiem, że na odcinku Kotlarskiej nie będzie problemu, ale na Kościuszki jest trochę wąsko, więc może być problem – ale jak to zabudujemy to nigdy tam nie powstanie – tłumaczył swoją decyzję burmistrz.

Zamierza przeznaczyć na ten cel 300 tysięcy złotych. Warto wspomnieć, dla porządku, że jest to propozycja burmistrza Janusa, którą zaaprobował następca.

źródło: Goniec Rogoziński nr 1/602

(Odwiedzono 18 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Opublikował: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, gołębiami pocztowymi, psychologią, filozofią, rolnictwem ekologicznym, naturalnym budownictwem. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl , matkaziemia.ovh , domygwiazd.pl , ugotujmycos.pl , znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, katolickierandki.eu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *