Szczawińska wystąpi w kolejnej edycji Tańca z gwiazdami?

Powoli ogłaszana jest lista uczestników kolejnej, polsatowskiej edycji Tańca z gwiazdami. Odświeżenie formuły powiodło się i stacja zamierza niebawem wyemitować kolejną dawkę komentarzy jurorów na temat talentu tańczących celebrytów. Już wiadomo, że w show pojawi się Tatiana Okupnik, która za odcinek dostanie 12 tysięcy złotych.

Jak podaje Fakt kolejna na liście jest pochodząca z gminy Rogoźno, modelka Kamila Szczawińska. Modelka zadebiutowała już w telewizji w programie Top model i teraz będzie miała okazje udowodnić czy doświadczenie z wybiegów pomoże jej w zdobyciu Kryształowej Kuli. Partnerem Szczawińskiej będzie Rafał Maserak. Modelka od pewnego czasu ćwiczy taniec na rurze. Czekamy zatem na prezentacje jej umiejętności.

31-letnia Kamila pracowała m.in. dla takich domów mody i projektantów jak: Valentino, Giorgio Armani, Gucci, Chanel i Yves Saint Laurent. W latach 2007-2013 zawiesiła międzynarodową karierę na rzecz życia rodzinnego, a od niedawna znów pojawia się na polskich wybiegach.

kamila-szczawinska-taniec
źródło: pudelek.pl

(Odwiedzono 27 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Opublikował: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, gołębiami pocztowymi, psychologią, filozofią, rolnictwem ekologicznym, naturalnym budownictwem. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl , matkaziemia.ovh , domygwiazd.pl , ugotujmycos.pl , znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, katolickierandki.eu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *