Szczawińska w teledysku zespołu Lion Shepherd


Niedługo będzie można zobaczyć teledysk “Shine” – drugi z cyklu klipów projektu Lion Shepherd. Główną rolę gra pochodząca z gminy Rogoźno Kamila Szczawińska, polska modelka o międzynarodowej sławie.

Lion Shepherd to nowy zespół, który tworzą wokalista Kamil Haidar (jego brat jest obecnym chłopakiem Dody) i gitarzysta Mateusz Owczarek (obaj znani z grupy Maqama). Ten drugi występował także u boku Zbigniewa Hołdysa.

“Szukaliśmy aktora, bo rola była napisana dla mężczyzny. Jednak kolejne castingi nie przekonywały nas i ciągle nam czegoś brakowało. Pewnego dnia przypadkiem zobaczyłem telewizyjny wywiad z Kamilą i stwierdziłem, że jest niezwykle błyskotliwa, a jej uroda i szczególna energia, którą emanuje, świetnie pasuje do naszych scenariuszy. Zadzwoniłem do reżysera z informacją, że mam odtwórcę głównej roli i że będzie to… kobieta. Gdy skontaktowałem się z Kamilą Szczawińską i okazało się, że jest fanką rocka – reszta była już tylko formalnością…” – opowiada Kamil Haidar.
Zobacz cały artykuł na tej stronie
źródło: muzyka.interia.pl

Poniżej wideo

(Odwiedzono 54 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Autor: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, gołębiami pocztowymi, psychologią, filozofią, rolnictwem ekologicznym, naturalnym budownictwem. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl , matkaziemia.ovh , domygwiazd.pl , ugotujmycos.pl , znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, katolickierandki.eu, kontrowersje.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *