Szamba i przydomowe oczyszczalnie – będzie przeprowadzona kontrol w Gminie

szambo

Na Fanpage Gmina Rogoźno na Facebooku czytamy:

Burmistrz Rogoźna informuje, że w dniach od 15 czerwca 2022 r. do 31 grudnia 2022 r. na terenie gminy Rogoźno przeprowadzona zostanie przez Straż Miejską kontrola częstotliwości wywozu nieczystości ciekłych z nieruchomości wyposażonych w zbiorniki bezodpływowe i przydomowe oczyszczalnie ścieków.
Podczas kontroli należy okazać się:
• umową/ami z przedsiębiorcą/ami wywożącym/i nieczystości ciekłe,
• dowodami płatności za wywóz nieczystości ciekłych (faktury, rachunki) z ostatnich dwóch lat.
Przedmiotowa kontrola wywozu nieczystości ciekłych jest następstwem kontroli przeprowadzonej przez Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska w Poznaniu Delegatura w Pile oraz na podstawie art. 9u w związku z art. 5 pkt 2 i 3b ustawy z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (Dz. U. z 2021r., poz. 888 ze zm.), § 14 Uchwały nr XXI/181/2019 Rady Miejskiej w Rogoźnie z dnia 27 listopada 2019 r. w sprawie przyjęcia Regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Rogoźno.
Dziękuję wszystkim tym z Państwa, którzy wywiązują się z powyższych obowiązków, gwarantując zachowanie czystości i porządku na nieruchomości, co przyczynia się do poprawy stanu środowiska wodnego w Naszej gminie.

Źródło https://www.facebook.com/rogoznogmina/

Powiązane wpisy:

Poglądy w poszczególnych artykułach, wyrażają opinie autora artykułu i mogą ale nie muszą być tożsame z poglądami całej redakcji rogozno.wlkp.net.pl.
(Odwiedzono: 112 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)
Zachęcamy do polubienia i udostępnienia

Autor: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, gołębiami pocztowymi, psychologią, filozofią, lingwistyką, rolnictwem ekologicznym, naturalnym budownictwem. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl, matkaziemia.ovh, domygwiazd.pl, ugotujmycos.pl, znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, katolickierandki.eu, kamerydrogowe.wlkp.net.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *