Stowarzyszenie Jeziora Czarnego na czynie społecznym

Stowarzyszenie Jeziora Czarnego na czynie społecznymNa Fanpage Stowarzyszenie Związek Wędkarski Jezioro Czarne na Facebooku czytamy:

Dnia 2 Października 2022roku Stowarzyszenie Jeziora Czarnego przeprowadziło Spotkanie integracyjne wraz z Porządkami terenu wokół Pięknego Jeziora. Spotkanie rozpoczęło się o Godzinie 9:00. Na starcie omówienie zamierzonych działań rozdysponowanie kolegów i w miłej Atmosferze rozpoczęcie Prac. 😉 Po paru godzinach cel osiągnięty a mianowicie:
Zostały wykonane prace zabezpieczenia drewnianym ogrodzeniem odpadów skłasowanych na czas wywozu przez odpowiednie służby.
Również zostały obcięte gałęzie na drogach dozjazdwowych do Parkingu Stowarzyszenia. I co Najbardziej ważne dla nas wszystkich zostały sumienie wyzbierane śmieci wokół Naszego Pięknego Jeziora. Po pracy wszyscy biorący udział w czynie wzięli udział w poczęstunku i wspólnej pogawędce ☺️ Wszystkim Serdecznie Dziękujemy za Poświęcony Czas za przybycie i Włożone Serce ❤️ w czystość naszego Akwenu

Więcej zdjęć obejrzycie na tej stronie

Źródło https://www.facebook.com/profile.php?id=100057562505580

Powiązane wpisy:

(Odwiedzono: 8 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)
Zachęcamy do polubienia i udostępnienia
Poglądy w poszczególnych artykułach, wyrażają opinie autora artykułu i mogą ale nie muszą być tożsame z poglądami całej redakcji rogozno.wlkp.net.pl.

Zachęcamy do udziału w sondzie. Aby wziąć w niej udział, należy odpowiedzieć na następujące pytania: Co mi się podoba w gminie Rogoźno? Co mi się nie podoba się w gminie Rogoźno? Co zmieniłbym/zmieniłabym w gminie Rogoźno? Sonda dostępna jest na tej stronie.

Zachęcamy też do udziału w Quizie: Jak dużo wiesz o gminie Rogoźno? Odpowiedz na pytania i sprawdź swój wynik. Quiz zawiera 52 pytania. Po wypełnieniu Quizu ukażą się prawidłowe odpowiedzi wraz z dodatkowymi informacjami dotyczącymi pytania. Aby przejść do Quizu kliknij tutaj

Autor: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, psychologią, filozofią, lingwistyką, aktualnościami i ciekawostkami z Polski i ze Świata. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl, matkaziemia.ovh, domygwiazd.pl, ugotujmycos.pl, znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, katolickierandki.eu, kamerydrogowe.wlkp.net.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wykonaj poniższe zadanie *