Startuje pierwsza edycja plebiscytu – „Łączy nas WIELkopolskiE”

Ogłoszenie Łączy nas WIELkopolskiENa Fanpage Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego na Facebooku czytamy:

Społeczna misja, innowacyjny biznes, dobry klimat oraz przyjazna architektura i kultura. Cztery kategorie, 19 projektów. Startuje pierwsza edycja plebiscytu – „Łączy nas WIELkopolskiE” – na najlepsze projekty zrealizowane z Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020 (WRPO 2014-2020). O tym, który projekt zdobędzie zwycięski laur, zdecydujecie Wy, Wielkopolanie! Głosowanie internetowe potrwa od 3 do 23 października. Zagłosuj, zdecyduj i Ty!
Szczegółowe informacje na stronie: www.laczynaswielkopolskie.pl
Za pośrednictwem tej witryny, od 3 do 23 października będzie można głosować na swoje ulubione projekty.

Dodajmy, że jeden z projektów dotyczy gminy Rogoźno.

Źródło https://www.facebook.com/umwwpl

Powiązane wpisy:

(Odwiedzono: 12 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)
Zachęcamy do polubienia i udostępnienia
Poglądy w poszczególnych artykułach, wyrażają opinie autora artykułu i mogą ale nie muszą być tożsame z poglądami całej redakcji rogozno.wlkp.net.pl.

Zachęcamy do udziału w sondzie. Aby wziąć w niej udział, należy odpowiedzieć na następujące pytania: Co mi się podoba w gminie Rogoźno? Co mi się nie podoba się w gminie Rogoźno? Co zmieniłbym/zmieniłabym w gminie Rogoźno? Sonda dostępna jest na tej stronie.

Autor: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, psychologią, filozofią, lingwistyką, aktualnościami i ciekawostkami z Polski i ze Świata. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl, matkaziemia.ovh, domygwiazd.pl, ugotujmycos.pl, znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, katolickierandki.eu, kamerydrogowe.wlkp.net.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *