Spotkanie Stowarzyszenia "Parkowianka"


W świetlicy wiejskiej w Parkowie w poniedziałkowy wieczór dnia 11 marca odbyło się doroczne zebranie sprawozdawcze Stowarzyszenia „Parkowianka”. Prawie pięćdziesiąt pań wzięło udział w obradach poprowadzonych przez dyrektor Zespołu Szkół Marię Cisowską. Prezes Ewa Szatkowska złożyła sprawozdanie z działalności za rok 2012, która poinformowała o różnorodnych inicjatywach stowarzyszenia w minionym roku, a swoje wystąpienie zakończyła słowami: “W minionym roku nasze stowarzyszenie aktywnie współpracowało z radą sołecką, Ochotniczą Strażą Pożarną, parafią katolicką, Zespołem Szkół oraz Przedszkolem Samorządowym, zawsze uczestnicząc we wspólnych akcjach i przedsięwzięciach oraz imprezach środowiskowych. W tym miejscu chciałabym serdecznie podziękować Urzędowi Miejskiemu w Rogoźnie z burmistrzem Bogusławem Janusem na czele za wszelką pomoc i zrozumienie, paniom dyrektor Zespołu Szkół Marii Cisowskiej i Przedszkola Małgorzacie Bartkowiak, sołectwu Parkowo na czele z sołtys Justyną Bartol-Baszczyńską. Za dobrą współpracę dziękuję również całemu zarządowi stowarzyszenia. W następnym roku czeka nas zebranie wyborcze. Niech ten rok będzie aktywny, byśmy mogli w przyszłym roku zdać dobry rachunek z naszej działalności.”
Życzenie to z pewnością się spełni, gdyż plan działalności na rok 2013, który przedstawiony został przez sekretarz Justynę Bartol-Baszczyńską jest naprawdę bardzo bogaty. Są w nim zarówno liczne imprezy środowiskowe, wyjazdy i wycieczki, z których najdalsza będzie wiodła aż do Krakowa, a także projekty skierowane do parkowskiej młodzieży, na które stowarzyszenie już pozyskało w sumie 4.300 zł z Gminy Rogoźno, a ponadto czeka na rozstrzygnięcia odnośnie udzielenia dotacji w samorządach powiatowym i wojewódzkim. Sprawozdanie finansowe przedstawiła skarbnik Agnieszka Mikołajczak, a Grażyna Zachwyc w imieniu komisji rewizyjnej zawnioskowała o absolutorium dla zarządu, którego udzielono jednogłośnie.
Obecny na zebraniu burmistrz Rogoźna Bogusław Janus pochwalił aktywną działalność stowarzyszenia i złożył wszystkim paniom najserdeczniejsze życzenia z okazji Dnia Kobiet, a prezes Ewie Szatkowskiej wręczył bukiet kwiatów.
Na zakończenie części oficjalnej panie złożyły Justynie Bartol-Baszczyńskiej serdeczne życzenia z okazji przypadającego właśnie w dniu 11 marca Dnia Sołtysa. Zebranie zakończył smaczny poczęstunek.

źródło: rogozno.pl

(Odwiedzono 57 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Autor: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, gołębiami pocztowymi, psychologią, filozofią, rolnictwem ekologicznym, naturalnym budownictwem. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl , matkaziemia.ovh , domygwiazd.pl , ugotujmycos.pl , znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, katolickierandki.eu, kontrowersje.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *