Spotkanie autorskie z Arturem Barcisiem – zaproszenie

Edycja z dnia 24 listopada 2021: Nastąpiła zmiana miejsca spotkania. Odbędzie się ono w Sali Widowiskowej Ośrodka Kultury.

Na Fanpage RCK Biblioteka na Facebooku czytamy:

Drodzy Państwo! Zapraszamy na spotkanie autorskie z Arturem Barcisiem które poprowadzi Paweł Hajman.
Tematem spotkania będzie autorska książka, która ukaże postać Artura Barcisia na co dzień.
Na spotkaniu będzie możliwość nabycia książki z autografem.
Zapraszamy 26 listopada 2021 o godzinie 18:00 do Biblioteki Publicznej w Rogoźnie.
Darmowe wejściówki na spotkanie będą dostępne od 8 listopada w Bibliotece Publicznej.

Kilka słów z Wikipedii o Panu Arturze
Artur Barciś (ur. 12 sierpnia 1956 w Kokawie) – polski aktor filmowy, dubbingowy, teatralny i telewizyjny, reżyser oraz scenarzysta.
Absolwent Liceum Ogólnokształcącego w Rudnikach oraz PWSFTviT w Łodzi z 1979.
Był aktorem Teatru na Targówku (1979–1981) i Teatru Narodowego (1982–1984). Od 1984 jest aktorem Teatru Ateneum w Warszawie.
Popularność zyskał dzięki występom w programie Okienko Pankracego przeznaczonym dla młodych widzów. Pod koniec lat 90. zyskał sympatię telewidzów dzięki jednej z głównych ról w serialu telewizyjnym Miodowe lata, gdzie wcielił się w postać Tadeusza Norka. Zyskuje uznanie widzów wcielając się zarówno w role komediowe, jak i w dramatyczne. Czytaj więcej
źródło: https://www.facebook.com/RCK-Biblioteka-453495425029779 i pl.wikipedia.org

Powiązane wpisy:

Zachęcamy do polubienia i udostępnienia
Poglądy w poszczególnych artykułach, wyrażają opinie autora artykułu i mogą ale nie muszą być tożsame z poglądami całej redakcji rogozno.wlkp.net.pl.

Zachęcamy do udziału w sondzie. Aby wziąć w niej udział, należy odpowiedzieć na następujące pytania: Co mi się podoba w gminie Rogoźno? Co mi się nie podoba się w gminie Rogoźno? Co zmieniłbym/zmieniłabym w gminie Rogoźno? Sonda dostępna jest na tej stronie.

Zachęcamy też do udziału w Quizie: Jak dużo wiesz o gminie Rogoźno? Odpowiedz na pytania i sprawdź swój wynik. Quiz zawiera 52 pytania. Po wypełnieniu Quizu ukażą się prawidłowe odpowiedzi wraz z dodatkowymi informacjami dotyczącymi pytania. Aby przejść do Quizu kliknij tutaj

Autor: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, psychologią, filozofią, lingwistyką, aktualnościami i ciekawostkami z Polski i ze Świata. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl, matkaziemia.ovh, ugotujmycos.pl, znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, kamerydrogowe.wlkp.net.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wykonaj poniższe zadanie *