Spływ kajakowy na trasie Skoki-Rogoźno 21 września 2013

splyw-kajakowy-skoki-rogozno-2013Stowarzyszenie Lokalna Grupa Rybacka „7 Ryb” oraz firma RETROSPORT Paweł Ratajczak zapraszają do udziału w spływie kajakowym , który odbędzie się w dniu 21 września 2013 r. na trasie Skoki -Rogoźno.

Zgłoszenia należy dokonać przesyłając wypełnioną kartę uczestnictwa dostępną na stronie www.7ryb.pl, na adres e-mail stowarzyszenie7ryb@wp.pl lub Stowarzyszenie LGR „7 Ryb”, ul. Kolejowa 24, 62-100 Wągrowiec do dnia 16.09.2013r. Szczegóły można uzyskać pod nr 67 254 74 41 lub kom. 506 256 186.

Spływ odbędzie się w ramach promocji obszaru LSROR oraz projektu pn. „Utworzenie markowego produktu turystyki wodnej o nazwie „Kajakiem po Wełnie” poprzez zakup kajaków z wyposażeniem oraz busa i przyczep do ich transportu”, zrealizowanego przez firmę RETROSPORT Paweł Ratajczak, dzięki dofinansowaniu uzyskanemu z Programu Operacyjnego „Zrównoważony rozwój sektora rybołówstwa i nadbrzeżnych obszarów rybackich” za pośrednictwem Stowarzyszenia Lokalna Grupa Rybacka „7 Ryb”.

źródło: rogozno.pl

(Odwiedzono 69 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Opublikował: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, gołębiami pocztowymi, psychologią, filozofią, rolnictwem ekologicznym, naturalnym budownictwem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *