Spłonął dom w Grzybowie. Potrzebna pomoc


W Grzybowie (gm. Skoki) doszło w poniedziałek 22.05.2017 r. do poważnego pożaru. Spłonął tam budynek mieszkalny, a jego lokatora zabrał śmigłowiec LPR. Pożar gasiło osiem zastępów strażaków. Strażacy otrzymali zgłoszenie tuż przed południem w poniedziałek. – Z informacji uzyskanych od osoby zgłaszającej wynikało, że na zewnątrz zabudowań widoczne są już płomienie – informuje Piotr Kaczmarek, oficer prasowy KP PSP w Wągrowcu. Bez dachu nad głową zostało 10 osób.

Licząc na państwa pomoc, płynącą z dobrego serca, Ośrodek Pomocy Społecznej w Skokach i Towarzystwo Wspierania Rodziny i Dziecka Alia informują, że możliwe jest wpłacanie środków finansowych na rzecz osób poszkodowanych. Wpłat można dokonywać na specjalnie do tego celu utworzone przez Towarzystwo Wspierania Rodziny i Dziecka Alia konto o nr:
51 1020 3903 0000 1602 0028 0446
z dopiskiem „POMOC DLA POGORZELCÓW Z GRZYBOWA”

Zobacz cały artykuł na tej stronie
źródło: gloswielkopolski.pl

(Odwiedzono 248 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Opublikował: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, gołębiami pocztowymi, psychologią, filozofią, rolnictwem ekologicznym, naturalnym budownictwem. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl , matkaziemia.ovh , domygwiazd.pl , ugotujmycos.pl , znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, katolickierandki.eu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *