Spłonął dom w Grzybowie. Potrzebna pomoc


W Grzybowie (gm. Skoki) doszło w poniedziałek 22.05.2017 r. do poważnego pożaru. Spłonął tam budynek mieszkalny, a jego lokatora zabrał śmigłowiec LPR. Pożar gasiło osiem zastępów strażaków. Strażacy otrzymali zgłoszenie tuż przed południem w poniedziałek. – Z informacji uzyskanych od osoby zgłaszającej wynikało, że na zewnątrz zabudowań widoczne są już płomienie – informuje Piotr Kaczmarek, oficer prasowy KP PSP w Wągrowcu. Bez dachu nad głową zostało 10 osób.

Licząc na państwa pomoc, płynącą z dobrego serca, Ośrodek Pomocy Społecznej w Skokach i Towarzystwo Wspierania Rodziny i Dziecka Alia informują, że możliwe jest wpłacanie środków finansowych na rzecz osób poszkodowanych. Wpłat można dokonywać na specjalnie do tego celu utworzone przez Towarzystwo Wspierania Rodziny i Dziecka Alia konto o nr:
51 1020 3903 0000 1602 0028 0446
z dopiskiem „POMOC DLA POGORZELCÓW Z GRZYBOWA”

Zobacz cały artykuł na tej stronie
źródło: gloswielkopolski.pl

(Odwiedzono 229 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Opublikował: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, gołębiami pocztowymi, psychologią, filozofią, rolnictwem ekologicznym, naturalnym budownictwem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *