Spis zwierząt w stadzie


Kierownik Biura Powiatowego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Obornikach z siedzibą w Rogoźnie Tomasz Kamiński przypomina, że wszyscy posiadacze zwierząt są zobowiązani do przeprowadzenia spisu bydła, owiec, kóz i świń w stadzie, co najmniej raz na 12 miesięcy, nie później jednak niż w dniu 31 grudnia.

Ustalone podczas spisu: liczba i numery identyfikacyjne tych zwierząt posiadacz przekazuje Kierownikowi Biura Powiatowego na formularzu dostępnym na stronie internetowej www.arimr.gov.pl w terminie 7 dni od dnia dokonania tego spisu i umieszcza w księgach rejestracji.

Obowiązek prowadzenia spisu zwierząt wynika z nowelizacji ustawy o systemie identyfikacji i rejestracji zwierząt (wprowadzone ustawą z dnia 23 września 2016 r. o zmianie niektórych ustaw w celu ułatwienia zwalczania chorób zakaźnych zwierząt (Dz.U. z 2016 r., poz. 1605).

Biuro Powiatowe ARiMR Oborniki z siedzibą w Rogoźnie przy ul. Boguniewskiej 38 czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30-15.30.
źródło: rogozno.pl

(Odwiedzono 76 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Autor: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, gołębiami pocztowymi, psychologią, filozofią, rolnictwem ekologicznym, naturalnym budownictwem. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl , matkaziemia.ovh , domygwiazd.pl , ugotujmycos.pl , znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, katolickierandki.eu, kontrowersje.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *