Śmiertelny wypadek na trasie Studzieniec – Długa Goślina 08.09.2015


– O godzinie 17.30 otrzymaliśmy zgłoszenie o zderzeniu czołowym w okolicach miejscowości Długa Goślina. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że na łuku drogi zderzyły się dwa samochody, ford i renault. Dwie osoby z renault zostały zabrane do szpitala, a kierowca forda zginął na miejscu – poinformowała nadkomisarz Iwona Liszczyńska z poznańskiej policji.

Zmarły to około 20-letni mężczyzna. Policja ustala jego tożsamość.

– Siła uderzenia była ogromna. Z naszych ustaleń wynika, że kierowca forda rozpoczął wyprzedzaniu w miejscu, gdzie jest to niedozwolone. Przejechał między innymi przez linię ciągłą. Mężczyzna stracił panowanie nad pojazdem i zderzył się z jadącym z naprzeciwka renault – poinformował mł. insp. Józef Klimczewski z wydziału ruchu drogowego policji w Poznaniu.

Droga była zablokowana. Policja bada okoliczności zdarzenia.

wypadek studzieniec 2015
źródło: kontakt24.tvn24.pl

(Odwiedzono 234 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Autor: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, gołębiami pocztowymi, psychologią, filozofią, rolnictwem ekologicznym, naturalnym budownictwem. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl , matkaziemia.ovh , domygwiazd.pl , ugotujmycos.pl , znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, katolickierandki.eu, kontrowersje.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *