Śmierć mieszkańca gminy Rogoźno na budowie

Dnia 22. stycznia w Pawłowicach koło Poznania doszło do tragedii. W budowanym domu jednorodzinym zawalił się strop budynku, w wyniku czego śmierć poniósł jeden z robotników.

Wypadek miał miejsce w Pawłowicach (gmina Rokietnica) około godziny 10. Według otrzymanych informacji udało nam się ustalić, że 23-letni mężczyzna który zginął był mieszkańcem gminy Rogoźno. Przyczyną śmierci młodego mężczyzny było przyduszenie go przez zawalający się strop. Jak nam wiadomo, młody człowiek przebywał w tym czasie w budynku. Na miejsce zdarzenia przybyły jednostki straży pożarnej, policji, pogotowia ratunkowego a także inspektor nadzoru budowlanego oraz insperkcja pracy.

Szczegółowe przyczyny wypadku ustali śledztwo.
źródło: eoborniki.pl

(Odwiedzono 29 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Opublikował: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, gołębiami pocztowymi, psychologią, filozofią, rolnictwem ekologicznym, naturalnym budownictwem. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl , matkaziemia.ovh , domygwiazd.pl , ugotujmycos.pl , znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, katolickierandki.eu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *