Siwiński nie odbierzekubly_smieci12 maja rozstrzygnięto przetarg na odbiór śmieci w naszej gminie. Znowu nastąpi zmiana. Konsorcjum Alba-Siwiński przegrało w tym starciu, oferując kwotę 726 300,00 brutto za tę usługę. Śmieci odbierać będzie wkrótce po podpisaniu umowy i wygaśnięciu starej, firma LS-PLUS z Plewisk. Wybrana oferta opiewa na kwotę 667 440,00 brutto.

źródło: Goniec Rogoziński nr 11/612

(Odwiedzono 120 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Autor: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, gołębiami pocztowymi, psychologią, filozofią, rolnictwem ekologicznym, naturalnym budownictwem. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl , matkaziemia.ovh , domygwiazd.pl , ugotujmycos.pl , znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, katolickierandki.eu, kontrowersje.com.pl

2 myśli w temacie “Siwiński nie odbierze”

  1. Witam. Co to za firma ktorej pracownicy kapiac jeden grob niszcza ten ktory jest z boku?!!!.Wiadomo, nowy grob trzeba wykopac ale czy jest konieczne niszczenie przy tym innych, czy ktos z tych ludzi pomyslal jak poczuje sie rodzina osoby pochowanej w “zasypanym/przysypanym przez owych pracownikow” grobie?. Chamowa na maksa. Mozna by przymknac na to oko gdyby nie istotny fakt ,ze po drugiej lewej stronie nowo wykopanego grobu jest powierzchnia pusta na conajmniej 4 kolejne rzedy grobow a Ci “przyslowiowi fachowcy” przerzucili cala sterte ziemi nie na pusta przestrzen tylko na grob obok. Czemu to mialo sluzyc, zupelnie nie wiem.Rodzina zasypanego grobu nie dosc,ze nosi w sobie swieze rany po stracie kochanej osoby to jeszcze w tak beszczelny sposob jest narazana na tego typu rzeczy. Oczywiscie zarzadca cmentarza Pan Siwinski zostal poinformowany o calym zajsciu i skomentowal to na swoim poziomie wychowania,cyt… “budzi mnie Pani o tej porze zeby poinformowac mnie, ze cos sie Pani nie podoba…”. Zero jakiegokolwiek odruchu i checi porozmawiania,czy chociazby glupiego “sprawdze rano i skontaktuje sie z Pania”….Profesjonalizm bije od tego “Przedsiebiorcy”, nawet nie wiadomo jak zareagowac w takiej sytuacji:-(. To jeszczw nie jest final tej sytuacji, tego nie mozna tak zostawic bez echa…..

  2. czy już raz nie przerabialiśmy tego tematu 40000 dla gminy to jest nic w porównaniu do kilku bezrobotnych jakich przybędzie w związku z tym faktem.A był juz spokój i porządek . Rzadzący obudzcie się bo jest z wami coraz gorzej, ludzie liczyli na zmiany a ich jak nie było to nie ma.Wprost przeciwnie .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wykonaj poniższe zadanie * Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.