Setne urodziny mieszkanki gminy Rogoźno

na zdjęciu troje ludzi Emilia Zbieralska Burmistrz Rogoźna Roman Szuberski

Na Fanpage Gmina Rogoźno na Facebooku czytamy:

Dzisiaj tj. 8 czerwca swoje setne urodziny obchodziła mieszkanka naszej gminy Pani Emilia Zbieralska. Z tej okazji Burmistrz Rogoźna Roman Szuberski wraz z kierownikiem Urzędu Stanu Cywilnego Izabelą Lüdtke odwiedzili Jubilatkę, składając na jej ręce list gratulacyjny od Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego, a także życzenia wszelkiej pomyślności oraz jak najlepszego zdrowia. Dostojna Jubilatka otrzymała również symboliczne kwiaty oraz drobny upominek. Dzisiejsze spotkanie w gronie najbliższych było wspaniałą okazją do wspomnień, gdyż Pani Emilia jest osobą niezwykle kontaktową. Życzymy Dostojnej Jubilatce kolejnych radosnych lat w pełni zdrowia.

Źródło https://www.facebook.com/rogoznogmina/

Powiązane wpisy:

Zachęcamy do polubienia i udostępnienia
Poglądy w poszczególnych artykułach, wyrażają opinie autora artykułu i mogą ale nie muszą być tożsame z poglądami całej redakcji rogozno.wlkp.net.pl.

Zachęcamy do udziału w sondzie. Aby wziąć w niej udział, należy odpowiedzieć na następujące pytania: Co mi się podoba w gminie Rogoźno? Co mi się nie podoba się w gminie Rogoźno? Co zmieniłbym/zmieniłabym w gminie Rogoźno? Sonda dostępna jest na tej stronie.

Zachęcamy też do udziału w Quizie: Jak dużo wiesz o gminie Rogoźno? Odpowiedz na pytania i sprawdź swój wynik. Quiz zawiera 52 pytania. Po wypełnieniu Quizu ukażą się prawidłowe odpowiedzi wraz z dodatkowymi informacjami dotyczącymi pytania. Aby przejść do Quizu kliknij tutaj

Autor: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, psychologią, filozofią, lingwistyką, aktualnościami i ciekawostkami z Polski i ze Świata. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl, matkaziemia.ovh, ugotujmycos.pl, znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, kamerydrogowe.wlkp.net.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wykonaj poniższe zadanie *