Setne urodziny mieszkanki gminy Rogoźno

Na zdjęciu trzy osoby Marianna Nowak Izabela Lüdtke, Roman SzuberskiNa Fanpage Gmina Rogoźno na Facebooku czytamy:

W dniu 6 września z okazji pięknego jubileuszu setnych urodzin mieszkanki naszej gminy Pani Marianny Nowak, Burmistrz Rogoźna Roman Szuberski wraz z kierownikiem Urzędu Stanu Cywilnego Izabelą Lüdtke złożyli Jubilatce w imieniu swoim, władz samorządowych oraz wszystkich mieszkańców gminy Rogoźno serdeczne życzenia i gratulacje osiągnięcia tak pięknego wieku.

Burmistrz przekazał na ręce Dostojnej Jubilatki list gratulacyjny od Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego oraz symboliczne kwiaty i drobny prezent.

100 lat to również wyjątkowa okazja ku temu, by złożyć jednej z trzech najstarszych mieszkanek życzenia dobrego zdrowia, bowiem jest ono cenniejsze od wszelkiego bogactwa. Życzymy jeszcze raz Pani Mariannie dalszych długich lat życia w otoczeniu rodziny i przyjaciół oraz satysfakcji z własnego dobrze przeżytego życia.

Źródło https://www.facebook.com/rogoznogmina/

Powiązane wpisy:

(Odwiedzono: 248 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)
Zachęcamy do polubienia i udostępnienia
Poglądy w poszczególnych artykułach, wyrażają opinie autora artykułu i mogą ale nie muszą być tożsame z poglądami całej redakcji rogozno.wlkp.net.pl.

Zachęcamy do udziału w sondzie. Aby wziąć w niej udział, należy odpowiedzieć na następujące pytania: Co mi się podoba w gminie Rogoźno? Co mi się nie podoba się w gminie Rogoźno? Co zmieniłbym/zmieniłabym w gminie Rogoźno? Sonda dostępna jest na tej stronie.

Zachęcamy też do udziału w Quizie: Jak dużo wiesz o gminie Rogoźno? Odpowiedz na pytania i sprawdź swój wynik. Quiz zawiera 52 pytania. Po wypełnieniu Quizu ukażą się prawidłowe odpowiedzi wraz z dodatkowymi informacjami dotyczącymi pytania. Aby przejść do Quizu kliknij tutaj

Autor: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, psychologią, filozofią, lingwistyką, aktualnościami i ciekawostkami z Polski i ze Świata. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl, matkaziemia.ovh, domygwiazd.pl, ugotujmycos.pl, znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, katolickierandki.eu, kamerydrogowe.wlkp.net.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wykonaj poniższe zadanie *