RUTW: Odbyła się Inauguracja Roku Akademickiego 2022/2023 [ZDJĘCIA]

RUTW Inauguracja Roku Akademickiego 2022/2023Na Fanpage Rogoziński Uniwersytet Trzeciego Wieku na Facebooku czytamy:

7 września 2022r, po letniej przerwie odbyła się uroczysta inauguracja nowego Roku Akademickiego 2022/2023 połączona z wykładem.
Tym razem tematem przewodnim była postać Wojciechy Dutkiewicz – osoba nietuzinkowa, wielki społecznik, uhonorowana licznymi odznaczeniami.
Wysłuchaliśmy wielu wspomnień oraz anegdot przedstawionych przez byłych uczniów pani profesor.

Więcej zdjęć obejrzycie na tej stronie

Źródło https://www.facebook.com/profile.php?id=100063716163027

Powiązane wpisy:

(Odwiedzono: 51 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)
Zachęcamy do polubienia i udostępnienia
Poglądy w poszczególnych artykułach, wyrażają opinie autora artykułu i mogą ale nie muszą być tożsame z poglądami całej redakcji rogozno.wlkp.net.pl.

Zachęcamy do udziału w sondzie. Aby wziąć w niej udział, należy odpowiedzieć na następujące pytania: Co mi się podoba w gminie Rogoźno? Co mi się nie podoba się w gminie Rogoźno? Co zmieniłbym/zmieniłabym w gminie Rogoźno? Sonda dostępna jest na tej stronie.

Autor: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, psychologią, filozofią, lingwistyką, aktualnościami i ciekawostkami z Polski i ze Świata. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl, matkaziemia.ovh, domygwiazd.pl, ugotujmycos.pl, znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, katolickierandki.eu, kamerydrogowe.wlkp.net.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *