RUTW – fotorelacja z ostatniej wycieczki rowerowej

Rogoziński Uniwersytet Trzeciego Wieku - wycieczka rowerowa

Na Fanpage Rogoziński Uniwersytet Trzeciego Wieku na Facebooku czytamy:

Poniżej fotorelacja z ostatniej wycieczki rowerowej, tym razem grupa odwiedziła spokojne i gościnne Budziszewko. Miejsce, gdzie przebywał Adam Mickiewicz, Szkoła Podstawowa nosząca imię naszego wieszcza, Kościół Parafialny, w którym Adam Mickiewicz uroczyście pełnił funkcję ojca chrzestnego, no i pobliski pałac rodziny Łubieńskich bardzo bliski i gościnny naszemu wieszczowi.

Więcej zdjęć obejrzycie na tej stronie

Źródło https://www.facebook.com/Rogozi%C5%84ski-Uniwersytet-Trzeciego-Wieku-1805182733059054/

Powiązane wpisy:

(Odwiedzono: 40 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)
Zachęcamy do polubienia i udostępnienia
Poglądy w poszczególnych artykułach, wyrażają opinie autora artykułu i mogą ale nie muszą być tożsame z poglądami całej redakcji rogozno.wlkp.net.pl.

Zachęcamy do udziału w sondzie. Aby wziąć w niej udział, należy odpowiedzieć na następujące pytania: Co mi się podoba w gminie Rogoźno? Co mi się nie podoba się w gminie Rogoźno? Co zmieniłbym/zmieniłabym w gminie Rogoźno? Sonda dostępna jest na tej stronie.

Zachęcamy też do udziału w Quizie: Jak dużo wiesz o gminie Rogoźno? Odpowiedz na pytania i sprawdź swój wynik. Quiz zawiera 52 pytania. Po wypełnieniu Quizu ukażą się prawidłowe odpowiedzi wraz z dodatkowymi informacjami dotyczącymi pytania. Aby przejść do Quizu kliknij tutaj

Autor: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, psychologią, filozofią, lingwistyką, aktualnościami i ciekawostkami z Polski i ze Świata. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl, matkaziemia.ovh, domygwiazd.pl, ugotujmycos.pl, znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, katolickierandki.eu, kamerydrogowe.wlkp.net.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wykonaj poniższe zadanie *