Rozpoczęła się kolejna edycja Rogozińskiej Ligi Siatkówki Plażowej [ZDJĘCIA]

Kierownik OSIR Rogoźno Renata Biskupska oraz Zastępca Przewodniczącego Rady Miejskiej w Rogoźnie Zbigniew Chudzicki

Na Fanpage Gmina Rogoźno na Facebooku czytamy:

Dziś na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rogoźnie rozpoczęła się kolejna edycja Rogozińskiej Ligi Siatkówki Plażowej. Zawody zainaugurowali: Kierownik OSIR Rogoźno Renata Biskupska oraz Zastępca Przewodniczącego Rady Miejskiej w Rogoźnie (a zarazem prowadzący Ligę) Zbigniew Chudzicki, którzy powitali zawodników oraz życzyli im powodzenia i wygrania jak największej ilości setów. Przez najbliższe tygodnie siedem drużyn będzie wykazywać się swoimi sportowymi zdolnościami – cztery najlepsze awansują do finału, który odbędzie się 30 lipca. Zapraszamy oczywiście wszystkich fanów, nie tylko siatkówki, ale i wszelakich sportowych wrażeń do kibicowania!

Więcej zdjęć obejrzycie na tej stronie

Źródło https://www.facebook.com/rogoznogmina/

Powiązane wpisy:

(Odwiedzono: 44 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)
Zachęcamy do polubienia i udostępnienia
Poglądy w poszczególnych artykułach, wyrażają opinie autora artykułu i mogą ale nie muszą być tożsame z poglądami całej redakcji rogozno.wlkp.net.pl.

Autor: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, gołębiami pocztowymi, psychologią, filozofią, lingwistyką, rolnictwem ekologicznym, naturalnym budownictwem. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl, matkaziemia.ovh, domygwiazd.pl, ugotujmycos.pl, znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, katolickierandki.eu, kamerydrogowe.wlkp.net.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *