Rozkład jazdy busów na trasie Rogoźno – Oborniki

autobus-rogozno-oborniki
Poniżej rozkład jazdy autobusów na trasie Rogoźno-Oborniki i Oborniki-Rogoźno (WAŻNY OD 1 LIPCA 2022 r.). Rozkład na tej stronie jest aktualizowany co pół roku, więc może się zdarzyć, że przez jakiś czas będzie nieaktualny.

trasa 31 - Rogoźno - Oborniki - rozkład jazdy

trasa 32 - Oborniki - Rogoźno - rozkład jazdy

Więcej tutaj.
26 czerwca 2013 r. burmistrz Rogoźna Bogusław Janus zawarł porozumienie z burmistrzem Obornik Tomaszem Szramą dotyczące międzygminnej komunikacji autobusowej na trasie Rogoźno-Oborniki. 1 sierpnia 2013 uruchomione zostały dwie linie autobusowe komunikacji miejskiej nr: 31 i 32.
Autobusy jeżdżą na trasie Rogoźno-Oborniki i Oborniki – Rogoźno. Autobus linii 31 jedzie w Rogoźnie z placu Karola Marcinkowskiego przez rondo Józefa Melzera, Ruda (motel), dworzec PKP, ulicę Garbacką i Garbatkę, Dziewczą Strugę, Parkowo (szkoła), Wełnę, Jaracz, Rożnowo i Kowanówko, a w Obornikach: dworzec PKP, Urząd Miejski, Targowisko, Rynek i dworzec autobusowy. Autobusy kursują w dni robocze.
Pierwsze statystyki komunikacji dla linii 31 i 32 (materiał archiwalny)
Na linii 31 największym powodzeniem cieszył się kurs drugi, z którego skorzystało 142 podróżnych. 129 osób jechało porannym busem, a ostatnim 89. Łącznie więc w sierpniu na trasie Rogoźno-Oborniki sprzedano 360 biletów.
A jakim powodzeniem cieszyła się linia 32? Tutaj liczba sprzedanych biletów była większa, bo 437. Aż 231 osób skorzystało z pierwszego kursu, 156 z drugiego, a z ostatniego 50.
W miesiącu wrześniu zauważono, że pasażerowie korzystają najchętniej z kursu linii 32 o godz. 15:40, kiedy to uczniowie wracają ze szkół.
źródło: Goniec Rogoziński nr. 16/565 i eoborniki.pl oraz oborniki.pl
Tagi: Trasa 31 i 32, bus, busy, międzygminna, podmiejskie

Powiązane wpisy:

(Odwiedzono: 3 876 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 10)
Zachęcamy do polubienia i udostępnienia
Poglądy w poszczególnych artykułach, wyrażają opinie autora artykułu i mogą ale nie muszą być tożsame z poglądami całej redakcji rogozno.wlkp.net.pl.

Zachęcamy do udziału w sondzie. Aby wziąć w niej udział, należy odpowiedzieć na następujące pytania: Co mi się podoba w gminie Rogoźno? Co mi się nie podoba się w gminie Rogoźno? Co zmieniłbym/zmieniłabym w gminie Rogoźno? Sonda dostępna jest na tej stronie.

Autor: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, psychologią, filozofią, lingwistyką, aktualnościami i ciekawostkami z Polski i ze Świata. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl, matkaziemia.ovh, domygwiazd.pl, ugotujmycos.pl, znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, katolickierandki.eu, kamerydrogowe.wlkp.net.pl

3 komentarze do “Rozkład jazdy busów na trasie Rogoźno – Oborniki”

  1. A co z autobusami do Wągrowca? Jeździ na rano jeden a potem dopiero po południu kolejny….

  2. Wszystko ladnie pielnie tylko mogloby byc polaczenie dopasowane do busikow z obornik,jest duza przerwa miedzy 17godzina a 19.30 ranne godziny tez nie synchronizuja sie zeby muc rowniez dojechac do poznania.pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *