Rozkład jazdy busów na trasie Rogoźno – Oborniki

autobus-rogozno-oborniki

Poniżej rozkład jazdy autobusów na trasie Rogoźno-Oborniki i Oborniki-Rogoźno.

Więcej tutaj.

26 czerwca 2013 r. burmistrz Rogoźna Bogusław Janus zawarł porozumienie z burmistrzem Obornik Tomaszem Szramą dotyczące międzygminnej komunikacji autobusowej na trasie Rogoźno-Oborniki. 1 sierpnia 2013 uruchomione zostaną dwie linie autobusowe komunikacji miejskiej nr: 31 i 32.
Autobusy będą jeździć na trasie Rogoźno-Oborniki i Oborniki – Rogoźno. Autobus linii 31 pojedzie w Rogoźnie z placu Karola Marcinkowskiego przez rondo Józefa Melzera, Ruda (motel), dworzec PKP, ulicę Garbacką i Garbatkę, Dziewczą Strugę, Parkowo (szkoła), Wełnę, Jaracz, Rożnowo i Kowanówko, a w Obornikach: dworzec PKP, Urząd Miejski, Targowisko, Rynek i dworzec autobusowy. Autobusy będą kursować w dni robocze od godziny 6:15 do 19:07 oraz od godziny 11:00 do 20:35. Ceny biletów normalnych pomiędzy strefami na nowej trasie będą wynosić od dwóch do pięciu złotych.

Pierwsze statystyki komunikacji dla linii 31 i 32
Na linii 31 największym powodzeniem cieszył się kurs drugi, z którego skorzystało 142 podróżnych. 129 osób jechało porannym busem, a ostatnim 89. Łącznie więc w sierpniu na trasie Rogoźno-Oborniki sprzedano 360 biletów.
A jakim powodzeniem cieszyła się linia 32? Tutaj liczba sprzedanych biletów była większa, bo 437. Aż 231 osób skorzystało z pierwszego kursu, 156 z drugiego, a z ostatniego 50.
W miesiącu wrześniu zauważono, że pasażerowie korzystają najchętniej z kursu linii 32 o godz. 15:40, kiedy to uczniowie wracają ze szkół.

źródło: Goniec Rogoziński nr. 16/565 i eoborniki.pl oraz oborniki.pl

Tagi: Trasa 31 i 32, bus, busy, międzygminna, podmiejskie

(Odwiedzono 7 528 razy, 15 wizyt dzisiaj)

Opublikował: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, gołębiami pocztowymi, psychologią, filozofią, rolnictwem ekologicznym, naturalnym budownictwem. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl , matkaziemia.ovh , domygwiazd.pl , ugotujmycos.pl , znanepary.pl

3 myśli na temat “Rozkład jazdy busów na trasie Rogoźno – Oborniki”

  1. Wszystko ladnie pielnie tylko mogloby byc polaczenie dopasowane do busikow z obornik,jest duza przerwa miedzy 17godzina a 19.30 ranne godziny tez nie synchronizuja sie zeby muc rowniez dojechac do poznania.pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *