Rozkład jazdy busów na trasie Rogoźno – Murowana Goślina

Rogoźno - Murowana Goślina - mapa

Od 11 maja 2015 r. Gmina Rogoźno uruchomiła połączenia autobusowe na trasie Długa Goślina (al. Czereśniowa) – Rogoźno. Kursowanie autobusu linii 399 Murowana Goślina – Długa Goślina (al. Czereśniowa) oraz nowo uruchomionej linii do Rogoźna zostały skorelowane tak, aby mieszkańcy obu gmin mogli dojechać do szkół, zakładów pracy położonych w sąsiedniej gminie.
W praktyce wybrane kursy linii 399 zostały wydłużone do Rogoźna, bez konieczności przesiadania się.

Przebieg trasy autobusu 399: Rogoźno ul. Kościuszki (rondo Józefa Melzera) – Rogoźno dworzec autobusowy (plac Karola Marcinkowskiego) – Międzylesie – Studzieniec – Długa Goślina Al. Czereśniowa – Długa Goślina III – Długa Goślina II – Długa Goślina I szkoła – Wojnowo – Trojanowo – Murowana Goślina ul. Rogozińska – Murowana Goślina ul. Mostowa – Murowana Goślina ul. Kolejowa (dworzec kolejowy).

Ceny biletów normalnych:
Rogoźno – Murowana Goślina – 5,00 zł
Rogoźno – Długa Goślina – 2,30 zł
Rogoźno – Studzieniec – 2,30 zł
Długa Goślina – Murowana Goślina – 2,70 zł

linia 399 - Rogoźno - Murowana Goślina - rozkład jazdy

linia 399 - Murowana Goślina - Rogoźno - rozkład jazdy

Uprawnienia do zwolnień i ulg w opłatach za przejazdy środkami komunikacji gminnej i międzygminnej organizowanej przez Gminę Rogoźno (kliknij)
Regulamin przewozu osób i bagażu (kliknij)
Tagi: Linia 399, bus, busy, międzygminna, podmiejskie
źródło: rogozno.pl, murowana-goslina.pl

Powiązane wpisy:

(Odwiedzono: 1 522 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 7)
Zachęcamy do polubienia i udostępnienia
Poglądy w poszczególnych artykułach, wyrażają opinie autora artykułu i mogą ale nie muszą być tożsame z poglądami całej redakcji rogozno.wlkp.net.pl.

Zachęcamy do udziału w sondzie. Aby wziąć w niej udział, należy odpowiedzieć na następujące pytania: Co mi się podoba w gminie Rogoźno? Co mi się nie podoba się w gminie Rogoźno? Co zmieniłbym/zmieniłabym w gminie Rogoźno? Sonda dostępna jest na tej stronie.

Autor: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, psychologią, filozofią, lingwistyką, aktualnościami i ciekawostkami z Polski i ze Świata. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl, matkaziemia.ovh, domygwiazd.pl, ugotujmycos.pl, znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, katolickierandki.eu, kamerydrogowe.wlkp.net.pl

7 komentarzy do “Rozkład jazdy busów na trasie Rogoźno – Murowana Goślina”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *