Rogoźno – Dachowanie samochodu osobowegoDnia 4.01.2015 r. do SK KP PSP w Obornikach wpłynęło zgłoszenie o dachowaniu samochodu osobowego, w którym nie ma osób poszkodowanych. Samochód znajdował się w rowie na dachu. Zgłoszenie dotyczyło zabezpieczenia miejsca zdarzenia i odłączenia akumulatora w pojeździe. Do zdarzenia zadysponowano zastęp GBA 2,5/16 Rt z OSP Rogoźno i powiadomiono Policję.

Zastana sytuacja: Po dojeździe na miejsce i rozpoznaniu KDR stwierdził, że w Rogoźnie na ul Wągrowieckiej na drodze wojewódzkiej nr 241 doszło do dachowania samochodu osobowego. Samochód znajdował się poza jezdnią na dachu. Samochodem podróżowały dwie osoby, które opuściły samochód o własnych siłach i znajdowały się poza pojazdem.

Ze względu na kobietę, która uskarżała się na ból głowy wezwano Zespół Ratownictwa Medycznego.

Ratownicy z OSP Rogoźno udzielili kwalifikowanej pierwszej pomocy kierowcy i pasażerce, a następnie przekazali ich Zespołowi Ratownictwa Medycznego. Po przebadaniu przez ZRM pozostali oni na miejscu zdarzenia (nie wymagali hospitalizacji).

Działania straży polegały na: zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu zasilania w pojeździe, kierowaniu ruchem drogowym, postawienie samochodu na koła i udzieleniu kpp (wsparcie psychiczne i założenie kołnierzy ortopedycznych).

wagrowiecka-dachowanie
Tekst: KP PSP Oborniki
Zdjęcia: dh Tobiasz Felsmann
źródło: osprogozno.pl

(Odwiedzono 59 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Autor: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, gołębiami pocztowymi, psychologią, filozofią, rolnictwem ekologicznym, naturalnym budownictwem. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl , matkaziemia.ovh , domygwiazd.pl , ugotujmycos.pl , znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, katolickierandki.eu, kontrowersje.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wykonaj poniższe zadanie *Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.