Rogoziński Wolontariusz Roku 2017

Stowarzyszenie „Baranek”, pod patronatem Burmistrza Rogoźna, ogłasza konkurs „Rogoziński Wolontariusz Roku”. Tytuł ten ma na celu uhonorowanie dobroczynnej, społecznej działalności osób, które bez względu na wiek i wykształcenie pracują nieodpłatnie na rzecz potrzebujących. Kandydatów do tytułu „Rogoziński Wolontariusz Roku” mogą zgłaszać wymienione niżej instytucje korzystające z pomocy wolontariuszy:

– domy kultury, szkoły, biblioteki, szpitale, świetlice i inne instytucje publiczne,

– organizacje pozarządowe,

– osoby indywidualne.

Zgłoszenia można dokonać na formularzu konkursowym, do którego link znajduje się na tej stronie. Formularz można składać listownie lub osobiście w siedzibie Stowarzyszenia „Baranek”, Owczegłowy ul. Sosnowa 11 lub w Urzędzie Miejskim w Rogoźnie ul. Nowa 2 pokój nr 15 w terminie do 17 sierpnia 2017. Uroczyste ogłoszenie wyników odbędzie się podczas uroczystości Dożynek Gminnych w Gościejewie w dniu 3 września 2017 roku.

Regulamin konkursu

(Odwiedzono 40 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Autor: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, gołębiami pocztowymi, psychologią, filozofią, rolnictwem ekologicznym, naturalnym budownictwem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *