Rogoziński Wolontariusz Roku

Stowarzyszenie „Baranek”, pod patronatem Burmistrza Rogoźna, ogłasza konkurs „Rogoziński Wolontariusz Roku”. Tytuł ten ma na celu uhonorowanie dobroczynnej, społecznej działalności osób, które bez względu na wiek i wykształcenie pracują nieodpłatnie na rzecz potrzebujących. Kandydatów do tytułu „Rogoziński Wolontariusz Roku” mogą zgłaszać wymienione niżej instytucje korzystające z pomocy wolontariuszy:

– domy kultury, szkoły, biblioteki, szpitale, świetlice i inne instytucje publiczne,

– organizacje pozarządowe,

– osoby indywidualne.

Zgłoszenia można dokonać na formularzu konkursowym, do którego link znajduje się poniżej. Formularz można składać listownie lub osobiście w siedzibie Stowarzyszenia „Baranek”, Owczegłowy ul. Sosnowa 11 lub w Urzędzie Miejskim w Rogoźnie ul. Nowa 2 pokój nr 15 w terminie do 17 sierpnia 2018. Uroczyste ogłoszenie wyników odbędzie się podczas uroczystości Dożynek Gminnych w Rogoźnie w dniu 1 września 2018 roku.

Pliki do pobrania:
Regulamin .pdf
Formularz-wolontariusz roku .pdf
źródło: rogozno.pl

(Odwiedzono 45 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Opublikował: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, gołębiami pocztowymi, psychologią, filozofią, rolnictwem ekologicznym, naturalnym budownictwem. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl , matkaziemia.ovh , domygwiazd.pl , ugotujmycos.pl , znanepary.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *