Rogoziński wątek w „Kabarecie na żywo”

Wielu z nas lubi oglądać kabarety w telewizji. Ostatnio na antenie jednej z najpopularniejszych telewizji w Polsce możemy oglądać „Kabaret na żywo” w kolejnej premierowej odsłonie.

Jak się okazuje, w tym programie pojawia się wątek rogoziński, i to podwójny!

To za sprawą zespołu przygrywającego Torres Brothers. Jego członkami są pochodzący z Rogoźna: Tomasz „Buslav” Busławski (saksofon) i Adam „Bieran” Bieranowski (keyboard).

Źródło zdjęcia: profil Torres Brothers na Facebooku

Powiązane wpisy:

Zachęcamy do polubienia i udostępnienia
Poglądy w poszczególnych artykułach, wyrażają opinie autora artykułu i mogą ale nie muszą być tożsame z poglądami całej redakcji rogozno.wlkp.net.pl.

Zachęcamy do udziału w sondzie. Aby wziąć w niej udział, należy odpowiedzieć na następujące pytania: Co mi się podoba w gminie Rogoźno? Co mi się nie podoba się w gminie Rogoźno? Co zmieniłbym/zmieniłabym w gminie Rogoźno? Sonda dostępna jest na tej stronie.

Zachęcamy też do udziału w Quizie: Jak dużo wiesz o gminie Rogoźno? Odpowiedz na pytania i sprawdź swój wynik. Quiz zawiera 52 pytania. Po wypełnieniu Quizu ukażą się prawidłowe odpowiedzi wraz z dodatkowymi informacjami dotyczącymi pytania. Aby przejść do Quizu kliknij tutaj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wykonaj poniższe zadanie *