Rogoziński Półmaraton Przemysła II 2019 – zaproszenie


Zapraszamy na piątą edycję Rogozińskiego Półmaratonu Przemysła II. Tradycyjnie rezerwowana jest w pierwszą wolną sobotę listopada (w tym roku jest to 9 listopada). Jak co roku przewidziano 599 miejsc dla Półmaratonu oraz 400 miejsc na biegi dziecięce i młodzieżowe. Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem biegu oraz do zapisu na bieg. Czeka już na was piękna trasa oraz niepowtarzalna, kameralna atmosfera. Moc atrakcji i niespodzianek.

Bieg główny odbędzie się 9 listopada 2019 r. o godzinie 12.00. Start: Rogoźno, ulica Wielka Poznańska 61 (przy budynku Liceum Ogólnokształcącego). Meta: Stadion Miejski w Rogoźnie.
Dystans biegu to jedna pętla o długości 21.097 km.

Zapisy:
https://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=5092

Źródło Gmina Rogoźno

(Odwiedzono 231 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Autor: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, gołębiami pocztowymi, psychologią, filozofią, rolnictwem ekologicznym, naturalnym budownictwem. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl , matkaziemia.ovh , domygwiazd.pl , ugotujmycos.pl , znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, katolickierandki.eu, kontrowersje.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *