Rogozińska Scena Muzyczna część 13

Po prawie pół roku przerwy wracamy z naszym cyklem opowiadającym o muzykach i zespołach muzycznych z Rogoźna i okolicy.

Dziś przedstawię Wam eRCeK Band.

eRCeK Band powstał w maju 2018 roku. Pomimo początkowych problemów, zespołowi udało się skompletować skład: Ireneusz Bieranowski – gitara basowa, Norbert Jęśko – trąbka, Marcin Goralewski – saksofon, Dominik Bartol – puzon, Mikołaj Gracz – trąbka, Jakub Nadoliński – saksofon, Mateusz Matoga – puzon, Bartosz Pawlak – saksofon.

Grupa zadebiutowała koncertem z okazji Dnia Przemysła w Rogoźnie 12 lipca 2018 roku. W październiku tego samego roku do eRCeKu dołączył Grzegorz Stanicki.

Drugi koncert zespół zagrał 14 grudnia 2018 roku na Jarmarku Świątecznym.

W 2019 roku, oprócz imprez w naszej gminie, grupa zagrała m.in. na Dniach Ryczywołu. 13 lipca, muzycy uczcili 1. rocznicę debiutu koncertem ponownie w ramach Dni Przemysła. Zagrali także w Chodzieży.

2020 rok zespół rozpoczął koncertem w ramach Koncertu Dla Przyjaciół w rogozińskim ogólniaku.

Nieoczekiwanie zespół zakończył działalność w czerwcu 2021 roku z nieznanych powodów.

eRCeK Band wykonywał covery hitów radiowych ostatnich lat.

Powiązane wpisy:

(Odwiedzono: 59 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)
Zachęcamy do polubienia i udostępnienia
Poglądy w poszczególnych artykułach, wyrażają opinie autora artykułu i mogą ale nie muszą być tożsame z poglądami całej redakcji rogozno.wlkp.net.pl.

Zachęcamy do udziału w sondzie. Aby wziąć w niej udział, należy odpowiedzieć na następujące pytania: Co mi się podoba w gminie Rogoźno? Co mi się nie podoba się w gminie Rogoźno? Co zmieniłbym/zmieniłabym w gminie Rogoźno? Sonda dostępna jest na tej stronie.

Zachęcamy też do udziału w Quizie: Jak dużo wiesz o gminie Rogoźno? Odpowiedz na pytania i sprawdź swój wynik. Quiz zawiera 52 pytania. Po wypełnieniu Quizu ukażą się prawidłowe odpowiedzi wraz z dodatkowymi informacjami dotyczącymi pytania. Aby przejść do Quizu kliknij tutaj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wykonaj poniższe zadanie *